موسوی و کروبی آزاد شوند خاتمی درانتخابات شرکت می‌کند!

پسر مهدی کروبی مدعی شد که سیدمحمد خاتمی گفته است تنها در صورتی در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنیم که موسوی و کروبی آزاد شده باشند.

به گزارش جهان به نقل از قاصد، محمدحسین کروبی در صفحه شخصی خود با اشاره به دیدار هفته گذشته خود با محمد خاتمی، نوشت: اول از همه آقای خاتمی سلام گرمی به آقای کروبی رساند و گفت که آرزوی اصلی اش آزادی همه زندانیان سیاسی به خصوص آقایان کروبی و موسوی و خانم رهنورد است.

وی از آزادی موسوی و کروبی با کلمه “آرزو” یاد کرد و افزود: آقای خاتمی می گفت که نشانه هایی از تحقق این آرزو را می بیند که امیدوار است درست باشد.

محمد حسین کروبی تصریح کرد: آقای خاتمی البته تاکید داشت که دغدغه ی اصلی او آزادی زندانیان سیاسی و رفع حبس آقایان کروبی و موسوی است و نه انتخابات ریاست جمهوری! و تنها در موقعیتی که این آزادی ها تامین شده باشد می توان در باره ی ورود به انتخابات ریاست جمهوری بحث و گفتگو کرد!

وی در بخش دیگری از روایتش از این دیدار خاطرنشان کرد: باید درباره موضوع اتاق فکر و نیز مساله انتخابات که آیا صحیح است وارد صحنه انتخابات شد، یا نه، و در صورت شرکت چطور وارد شد، باید نطرات آقایان کروبی و موسوی را حتما دریافت و آنها را لحاظ کنیم!

گفتنی است صاحب نظران سیاسی بارها تاکید کرده اند که محمد خاتمی همچنان با سران فتنه کاملا همسو است و به همین جهت تا اصلاح طلبان برایت خود را از فتنه گران رسما و به صورت شفاف اعلام نکنند، و پایبندی خود به قانون را به اثبات نرسانند، امکان ورود مجدد آنان به انتخابات ریاست جمهوری مقدور نیست چرا که هیچ تضمینی وجود ندارد که آنان همانند سال ۸۸ ادعاها و اقدامات غیرقانونی خود را تکرار نکنند.

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
 1. علی حسین ناصری خانکهدانی گفت:

  باسلام جناب اقای خاتمی ومیرحسین موسوی انسانهای شریفی هستند که تا دنیا هست ازدل مردم بیرون نمیروند چطوره زمانی که ۸ سال رئیس جمهور بود وتمام دنیا باجمهوری اسلامی تعامل داشتند گفتگوی تمدنها درمیان اورد حجت الاسلام بود حالا که حرف حق زده شده مزدور.امیدوارم بحق حضرت زهرا ای دونفراقارو درپناه امام زمان {عج}قراربده امین

  • اکبرشاه گفت:

   سلام اون زمان که رییس جمهور بود گندش رو میپوشوند حالا که نمیتونه بپوشونه گندش دراومده .ملاک حال افراد است جیگر.مرگ بر سران فتنه موسوی و کروبی و خاتمی

 2. mahsaa گفت:

  الهی اونایی که باعث شدن این عزیزان بدنام بشوند پیش ملت ریشه کن کنه امین یا رب العالمین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ