مینی‌بوس های فرسوده در انتظار تامین اعتبارات از سوی سازمان محیط زیست

۲۴م آذر ،
ممتاز نیوز:مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با بیان اینکه تاکنون تنها ۱۲۰ دستگاه مینی بوس فرسوده تهران نوسازی شده گفت: در حال حاضر منتظر تامین اعتبارات لازم توسط سازمان محیط زیست هستیم تا بتوانیم روند نوسازی مبنی بوس های فرسوده را دنبال کنیم.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از پانا،پیمان سنندجی با بیان این مطلب گفت: در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز از سوی سازمان حفاظت از محیط زیست ، در مرحله بعد باید با خودروسازان وارد مذاکره شویم تا نرخ تازه مینی بوس ها مشخص شود.

وی در پاسخ به این سوال کە آیا مشخص شده کە چه زمانی این اعتبارات از سوی سازمان حفاظت از محیط زیست پرداخت خواهد شد،افزود: زمان دقیق هنوز مشخص نیست. مدیریت شهری برائ نوسازی ۱۲۰۰ دستگاه مینی بوس اعتبارات لازم را تامین کرده و در واقع سهم خود برائ کمک به نوسازی مینی بوس های فرسوده را، ۲ سال می گردد کە آماده کرده است.

وی با بیان اینکه به طور دائم این مهم از سوی مدیریت شهری در حال پیگیری است گفت: صحبت هایی مبنی بر افزایش قیمت مینی بوس ها تازه شده است اما مینی بوس هایی کە شرکت خودروساز آماده دارد، ساخت ۳ سال قبل بوده و انصاف و حق این است کە به قیمت همان سال محاسبه شود و در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

سنندجی در ادامه در خصوص اتوبوس های فرسوده شهر تهران نیز توضیح داد: در حوزه بخش خصوصی در حال حاضر ۲۴۰ دستگاه اتوبوس فرسوده داریم و در بخش اتوبوس های عمومی نیز ۱۰۰ دستگاه اتوبوس فرسوده وجود دارد.

منبع: ممتاز نیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ