«ندا انتظامی» مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری ارشاد شد

گردآوری توسط گروه موسیقی ممتازنیوز

ندا انتظامی

ندا انتظامی

علی مرادخانی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «ندا انتظامی» را به سمت مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار موسیقی ، مرادخانی در حکم انتصاب مدیر تازه روابط عمومی معاونت امور هنری آورده است: ‌«نظر به کاردانی، درایت و تجربه موثر شما در امور روابط عمومی و رسانه به سبب این حکم به سمت مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری منصوب می‌شوید.»

در ادامه این حکم آمده است: «قطعا با توجه به نیاز مبرم جامعه مخاطب، به دریافت اطلاعات متقن و قابل اتکاء، لزوم همکاری نزدیک با رسانه‌های مختلف و همچنین مراجع ذی‌ربط از جمله مرکز روابط عمومی وزارت متبوع، برنامه‌ریزی و فعالیت‌های تحت نظر خود را بر موارد یاد شده استوار خواهید ساخت. از خداوند بزرگ توفیق سرکارعالی را در خدمت به فرهنگ و هنر کشور عزیزمان خواستارم.»

ندا انتظامی از سال ۱۳۷۴ وارد عرصه مطبوعات شد و در رسانه‌هایی همچون سروش، همشهری، حیات نو، شرق، جام جم، فیلم‌نگار، بولتن جشنواره‌های مختلف هنری و… فعالیت داشته است. او همچنین مشاور رسانه‌ای گروه‌های مختلف موسیقی و نیز مدیر روابط عمومی بیست‌و‌هفتمین جشنواره موسیقی فجر و مدیر روابط عمومی موزه موسیقی بوده است.

منبع: موسیقی


موسیقی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ