هزینه‌ سفر حج تمتع ۹۲

۲۷فروردین۱۳،

ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع از ساعت ۸ صبح روز جمعه (۳۰ فرودین‌ماه) آغاز می‌شود و تا روز پنج‌شنبه (۵ اردیبهشت‌ماه) ادامه خواهد داشت. اگر ظرفیت این کاروان‌ها تکمیل شود، سازمان حج و زیارت ثبت نام را متوقف می‌کند، در غیر این‌ صورت، اولویت‌های بعدی را فرامی‌خواند.

اداره‌ی حج و زیارت استان تهران با انتشار یافتن اسامی کاروان‌های حج تمتع سال ۹۲ و هزینه‌ی این سفر، زائران در اولویت اعزام را فراخواند.

به گزارش ایسنا، ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع از ساعت ۸ صبح روز جمعه (۳۰ فرودین‌ماه) آغاز می‌شود و تا روز پنج‌شنبه (۵ اردیبهشت‌ماه) ادامه خواهد داشت. اگر ظرفیت این کاروان‌ها تکمیل شود، سازمان حج و زیارت ثبت نام را متوقف می‌کند، در غیر این‌ صورت، اولویت‌های بعدی را فرامی‌خواند.

این ثبت نام به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود و دارندگان اسناد «یک‌میلیون تومانی بانک ملی تا ۲۰ آبان‌ماه سال ۱۳۸۴» و دارندگان اسناد «۸۰۰هزار تومانی بانک ملی تا ۲۹ اسفندماه سال ۱۳۷۸» امکان ثبت‌ نام در کاروان‌های این دوره‌ی حج را دارند.

البته دارندگان اسناد ۸۰۰هزار تومانی در صورتی‌ که سند خود را به یک‌میلیون تومان تبدیل کرده باشند، امکان ثبت نام در کاروان‌ها را دارند.

علاوه‌ بر این، تمام اشخاصی که قبلا در اولویت اعزام به حج تمتع بودند و در کاروان ثبت نام کرده و اصل سند را از طریق مدیر کاروان به سازمان حج و زیارت تحویل داده‌اند می‌توانند برائ ثبت نام در این کاروان‌ها مراجعه کنند؛ ولی به شرط آن‌که برائ روشن شدن بستانکاری خود، اول به امور مالی حج و زیارت استان خود مراجعه کنند و مجوز پایداری بگیرند و سندشان را به یک‌میلیون تومان تبدیل کرده باشند.

حج و زیارت استان تهران هزینه‌ی سفر به حج تمتع در سال را در ۱۱ گروه تعیین کرده که قیمت آن‌ها بین ۱۰ تا ۱۲میلیون تومان است.

مدارک لازم برائ ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع نیز شامل نسخه‌ی اصلی سند ثبت نامی یک‌میلیون تومانی همراه کپی آن، اصل شناسنامه همراه تصویر تمام صفحات آن، اصل کارت ملی و تصویر آن، دو قطعه عکس ۴×۶ مطابق عکس گذرنامه و چهار قطعه عکس ۴×۳ مطابق عکس گذرنامه است.

متقاضیان برائ دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی اینترنتی حج تهران به نشانی http://tehran.haj.ir/ مراجعه کنند. 

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ