پذیره‌نویسی بانک قرض الحسنه بانوان بزودی

بینا- رئیس کمیسیون بانوان اتاق تعاون با اشاره به آغاز پذیره‌نویسی بانک قرض الحسنه بانوان تا پایان مهرماه سال جاری گفت: امیدواریم این بانک از آبان ماه فعالیت خود را آغاز کند.

به گزارش بینا، معصومه فرهمند ، با اشاره به تأسیس بانک قرض‌الحسنه بانوان به فارس اظهار داشت: این بانک از ادغام چند موسسه مالی اعتباری و تعاونی‌های اعتباری ایجاد خواهد شد که در حال حاضر با همکاری اتاق تعاون ایران مباحث آن در حال انجام است.

وی ادامه داد: طرح بانک قرض‌الحسنه بانوان به بانک مرکزی ارائه و یکسری از موافقت‌های آن اخذ شده است و کارهای آن در مراحل پایانی قرار دارد.

رئیس کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران با بیان اینکه تا آبان‌ماه مراحل اجرایی بانک قرض الحسنه آغاز خواهد شد، گفت: با توجه به اینکه همایش بانوان جهان اسلام در پیش است، امیدواریم مراحل مجوزها تمام شده و نیز شعب قرض‌الحسنه بانوان افتتاح شود.

فرهمند یادآور شد: امیدواریم پذیره‌نویسی در روزهای باقی مانده مهرماه انجام شود.

به گفته این فعال تعاونی‌ها، این بانک از ادغام چند تعاونی تشکیل خواهد شد که در مجموع شعبات آنها به ۳۰۰ شعبه می‌رسد و برای آغاز کار بانک قرض الحسنه بانوان در نظر گرفته شده و همچنین چهار تعاونی نیز برای تأسیس و حضور در بانک قرض‌الحسنه اعلام آمادگی کرده‌اند.

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ