چگونگی انتقال کارمندان و پیگیری دریافت زمین و حقوق

5000-2.jpg

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رییس جمهوری با تشریح دلایل واگذاری کارهای اجرایی انتقال کارمندان از پاییتخت، گفت: کارمندان برای انتقال باید کار را از دستگاه مبدا و مرجع پیگیری کنند.

عبدالعلی تاجی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) با بیان این‌که انتقال از تهران و سیاست‌گذاری برای کاهش جمعیت تهران از وظایف معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی است، اظهار کرد:آن چیزی که بنا به مصوبه هیات دولت به وزارت کشور واگذار شده است مربوط به مسائل اجرایی است.

وی در ادامه با بیان این‌که تعدادی از افرادی که منتقل شده اند مشکل داشتند و از ابتدا بنا بود معاونان منابع انسانی استانداری ‌ها به مشکل این افراد رسیدگی کنند، گفت: در واقع مشکلات مربوط به حقوق و زمین باید از طریق معاونان استانداری‌ها پیگیری می‌شد و با توجه به این که استانداری‌ها از زیرمجموعه ها وزارت کشور هستند نامه‌نگاری‌ها تا حدودی کار را طولانی می‌کرد بنابراین امور اجرایی و پیگیری به وزارت کشور منتقل شد.

تاجی با تاکید این‌که کارمندان برای انتقال باید کار را از دستگاه مبدا و مرجع پیگیری کنند، تصریح‌کرد:معاونان منابع انسانی استانداری ها نیز کار را پیگیری می کنند.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ