کرمی: از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم

۲۳فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

عبدالله کرمی دربارهٔ دیدار تیمش برابر تراکتورسازی اظهارکرد: تراکتور از تیم‌های مدعی است و یکی از تیم‌های خوب و با انگیزه لیگ است که از حمایت هوادارانش سود می‌برد.

به گزارش ایسنا،وی ادامه‌داد: این تیم به دلیل بازی در باشگاه‌های آسیا و لیگ برتر کمی خسته است که ما می‌توانیم از این اتفاق به خوبی استفاده کنیم و آن‌ها را شکست دهیم.

این بازیکن تیم فوتبال فولادخوزستان اضافه‌کرد: ما هم در شرایط خوبی قرار داریم و همه بازیکنان آماده‌اند تا با یک بازی خوب، تراکتور را در تبریز شکست دهیم و با امتیاز به اهواز برگردیم.

وی در ادامه به جو ورزشگاه تبریز اشاره کرد و گفت: ما از بازیکنان خوب و باتجربه‌ای بهره می‌بریم که قادر می باشند تحت تاثیر جو ورزشگاه تبریز قرار نگیرند و تمام تمرکزشان را برای بازی بگذارند.

کرمی بیان‌کرد: مدتی که لیگ تعطیل بود و تیم‌ها مشغول استراحت بودند، ما تمرین می‌کردیم ولی با این وجود، وقفه‌ ایجادشده به ضرر ما بود.

وی خاطرنشان‌کرد: ما به دنبال کسب سهمیه هستیم و در صورت پیروزی برابر تراکتورسازی و استقلال، می‌توانیم به این هدف برسیم.

تیم فوتبال فولادخوزستان در هفته سی‌و‌دوم لیگ برتر کشور، از ساعت ۱۹ روز دوشنبه (۲۶ فروردین‌ماه) در تبریز به مصاف تراکتورسازی می‌رود. سرخ‌پوشان اهوازی اکنون با ۵۴ امتیاز در مکان چهارم جدول ۱۸ تیمی لیگ برتر قرار دارد.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ