۱۰ میلیون گلکسی اس ۴ در پایان این ماه در ۵۰ کشور دنیا توزیع می شود

ممتازنیوز:

020-sammysung_full_600

در پایان ماه جاری میلادی قرار است سامسونگ پرچمدار جدید خود یعنی گلکسی اس ۴ را روانه بازارهای مختلف کند. Samsung Galaxy S4 در ابتدا قرار است در ۵۰ کشور مختلف عرضه شود. به گفته منابع تامین کننده قطعات این اسمارت فون، نزدیک به ۱۰ میلیون عدد از این دستگاه در ماه اول عرضه می شود.

تقاضای ۱۰ میلیون در ماه اول برای این اسمارت فون تقریبا تضمین شده است و این تعداد احتمالا در سه ماهه اول به ۳۰ میلیون عدد خواهد رسید. با توجه به وجود ویژگی هایی قابل توجه برروی این اسمارت فون، انتظار می رود که این مدل بیشتر از نسخه قبلی (گلکسی اس ۳) مورد استقبال قرار گیرد. همچنین اعلام شده که در سه ماهه دوم از زمان عرضه، این دستگاه حدود ۶.۵ میلیون عدد فروش داشته باشد.

برخلاف HTC One که بدلیل مشکلاتی در تامین قطعات با تاخیر در عرضه مواجه شد، این اسمارت فون سامسونگ به این دلیل که خود سامسونگ بعضی از قطعات آن را تامین می کند (مانند پروسسور، پنل صفحه نمایش، مموری و سنسورهای تصویر) احتمالا با مشکلی در عرضه و تقاضای بالا مواجه نخواهد شد.

البته تنش میان دو کشور کره شمالی و کره جنوبی نگرانی هایی را ایجاد کرده است ولی با توجه به اینکه سامسونگ در کشورهای چین و ویتنام هم دارای تاسیسات و کارخانه های تولیدکننده قطعات می باشد، میتواند از آنها در زمان مورد نیاز استفاده کند.

phonearena

پی سی وار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ