۹ میلیون جمعیت تحت پوشش طرح توزیع شیر رایگان مدارس

دی ۱۳۹۸
ممتاز نیوز:  توزیع شیر رایگان مدارس در صورت آمادگی شرکت های تولید کننده از پانزدهم آذرماه آغاز و حدود ۹ میلیون دانش آموز وکارکنان شاغل در مدارس دولتی دوره های ابتدایی و دوره اول متوسطه تحت پوشش طرح توزیع رایگان شیر قرار می گیرند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از توزیع شیر رایگان مدارس در صورت آمادگی شرکت های تولید کننده از پانزدهم آذرماه خبر داد .

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وحید کیارشی با اعلام مطلب فوق افزود : دستور العمل مربوط به توزیع شیر رایگان مدارس در تاریخ ۲۶/۸/ به استان ها ابلاغ شده است .

وی اضافه کرد: بررسی های به عمل آمده حاکی از آن است که حدود ۹ میلیون دانش آموز وکارکنان شاغل در مدارس دولتی دوره های ابتدایی و دوره اول متوسطه تحت پوشش طرح توزیع رایگان شیر قرار می گیرند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تعداد نوبت توزیع شیر در مدارس به میزان اعتبار مصوب از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور بستگی دارد، افزود : اعتبار طرح مذکور در بودجه سال ۹۲ بالغ بر ۱۱۷۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است که وزارت آموزش و پرورش به منظور هرچه بهتر اجرا شدن طرح، درخواست تخصیص ۱۵۰۰ میلیارد ریال کرده است .

وی در پایان تصریح کرد : در صورت تخصیص اعتبار مورد نیاز و همکاری شرکت های تولید کننده لبنیات، آموزش و پرورش آمادگی دارد تا سقف ۷۰ نوبت توزیع شیر رایگان در مدارس توزیع کند.

 

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ