آخرین وضعیت انتخابات شوراها/ اتمام انتخاب هیئت‌های نظارتی و اجرایی

۰۹اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

محمدی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تشریح کرد

عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: تا کنون هیئت‌های نظارتی و اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور انتخاب شده است.

داوود محمدی نماینده قزوین در گفتگو با خبرنگار پارلمانیممتازنیوز، آخرین وضعیت برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور را تشریح کرد و گفت: تا کنون هیئت‌های نظارتی و اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور انتخاب شده است.

وی افزود: هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور متشکل از نماینده مجلس است که توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتخاب شده اند.

محمدی افزود: این هیئت ۳۱ هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاهای کشور را در ۳۱ استان انتخاب کرده و این ۳۱ هیئت نیز هیئت‌های نظارتی بخش‌های تابع خود را انتخاب کرده اند.

عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ادامه تصریح کرد: هیئت‌های اجرایی این انتخابات نیز توسط فرماندار انتخاب و به هیئت مرکزی نظارت معرفی شده است.

وی ادامه داد: بنابراین تاکنون هیئت‌های اجرایی و نظارتی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور انتخاب شده است.

نماینده قزوین خاطر نشان کرد: استعلام از مراجع ۴ گانه وزارت اطلاعات، وزارت کشور، نیروی انتظامی و ثبت احوال نیز انجام شده است./رض


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ