آخرین احکام محمد عباسی به عنوان وزیر ورزش:چند نماینده مجلس و امیر احمدی نژاد!

بهمن ۱۴۰۱

ردیف  

فدراسیون

نام و نام خانوادگی

تاریخ

۱  

سوار کاری(عضو هیات رئیسه)

احسان حلمی طرقی

۵/۱۴

۲

تنیس(عضو هیات رئیسه)

محمد ابراهیم جرجانی

۵/۰۲

۳

گلف(عضو هیات رئیسه)

بهمن حسین پور دشت گلی

۵/۰۵

  ۴

رزمی(عضو هیات رئیسه)

محمود عباس زاده مشکینی

۵/۱۴

۵

رزمی

امیر احمدی نژاد

۵/۱۴

۶

تکواندو(نائب رئیس)

یزدان مویدی نیا

۵/۱۲

 ۷

دوچرخه سواری(عضو هیات رئیسه)

محمد حسین حجازی

۵/۰۲

۸

شنا(عضو هیات رئیسه)

علی جویا

۵/۰۲

۹

هندبال(عضو هیات رئیسه)

رضا مهدوی مهر

۵/۰۲

  ۱۰

دوچرخه سواری

محمد حسین چرخابی

۵/۰۲

۱۱

بدمینتون(عضو هیات رئیسه)

هادی کمره ای

۵/۰۲

۱۲

پهلوانی زور خانه ای(عضو هیات رئیسه)

میثم ولایتی

۵/۰۲

۱۳  

شطرنج(عضو هیات رئیسه)

علی اکبر جلالی

۵/۰۲

 ۱۴

جودو(عضو هیات رئیسه)

مهدی محمدی

۵/۰۲

۱۵

هنرهای رزمی و کونگفو(عضو هیات رئیسه)

محمد عسگری

۵/۰۲

۱۶

والیبال(خزانه دار)

مهدی اسلامی

۵/۰۲

  ۱۷

وزنه برداری(عضو هیات رئیسه)

اسد اله عباسی

۴/۲۶

۱۸

روستایی و بومی محلی(دبیر فدراسیون)

مهدی مستجاب الدعوه

۵/۱۴

۱۹ 

سه گانه(عضو هیات رئیسه)

عباس گرزین

۵/۰۲

۲۰  

رزمی(نائب رئیس)

محمود رشیدی

۵/۲۰

  ۲۱

اتومبیلرانی(عضو هیات رئیسه)

سیروس جوکار

۴/۱۵

۲۲

جودو(عضو هیات رئیسه)

محمد درخشان

۴/۲۲

  ۲۳

تنیس روی میز(خبره ورزشی)

مجید احتشام زاده

۴/۲

۲۴

  روستایی و بومی محلی(عضو هیات رئیسه)

مرتضی فلاح

۴/۲۴

۲۵

    

سینا خانی

۴/۲۶

۲۶

اتومبیلرانی موتورسواری

شهاب الدین عزیز خادم

۵/۲۶

۲۷

نابینایان و کم بینایان(عضو هیات رئیسه)

عباس عراقچی

۵/۲۶

  ۲۸

بدنسازی و پرورش اندام(عضو هیات رئیسه)

فرامرز فتحی

۵/۲۰

۲۹

جودو(خبره ورزشی)

داوود میقانی

۵/۲۰

۳۰  

فایقرانی(عضو هیات رییسه)

مسعود نامی

۴/۲۰

۳۱

بدنسازی و پرورش اندام

سید عبدالمجید حسینی

۴/۲۶

  ۳۲

بدنسازی و پرورش اندام(عضو هیات رئیسه)

حسین طلا

۴/۲۶

۳۳

وزنه برداری(خزانه دار)

یوسف عباس نسلیون

۴/۱۶

۳۴  

روستایی و بومی محلی(عضو هیات رئیسه)

مهدی حیدر پور

۵/۱۶

 ۳۵

اسکی(عضو هیات رئیسه)

علیرضا نواده بابایی

۵/۱۷


۳۷  

دوچرخه سواری(عضو هیات رئیسه)

مجید کیان پور

۴/۱۵

۳۸  

ژیمناستیک(عضو هیات رئیسه)

مهدی جهانگیری

۵/۱۴

  ۳۹

جودو(عضو هیات رئیسه)

مصطفی خیریان

۵/۱۴

۴۰ 

اسکواش(عضو هیات رئیسه)

علی اصغر عظیمیان

۴/۱۵

۴۱  

جودو(عضو هیات رئیسه)

عبدالجلیل رضوی

۵/۱۵

۴۲  

دوومیدانی

ساکی زاده

۵/۱۵

  ۴۳

کاراته

حسین سید زاده

۵/۱۵

۴۴

  همگانی

محمد دامادی

۵/۱۵

۴۵

رزمی(عضو هیات رئیسه)  

مرتضی محمودوند

۵/۱۴


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *