آغاز تعویض کارت‌های پایان‌خدمت سال ۷۰ به بعد

۲۱اردیبهشت،

تمام اشخاصی که از سال ۱۳۷۰ به بعد خدمتشان به اتمام رسیده می‌توانند از اول خرداد ماه نسبت به تعویض کارت‌شان با مراجعه به پلیس+۱۰ اقدام کنند.

تمام اشخاصی که از سال ۱۳۷۰ به بعد خدمتشان به اتمام رسیده می‌توانند از اول خرداد ماه نسبت به تعویض کارت‌شان با مراجعه به پلیس+۱۰ اقدام کنند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ،‌ سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا ازاجرای فاز دوم طرح تعویض کارت‌های قدیمی پایان‌خدمت با کارت هوشمند خبرداد و گفت: کلیه اشخاصی که از سال ۱۳۷۰ به بعد خدمتشان به اتمام رسیده می‌توانند از اول خرداد ماه نسبت به تعویض کارت‌های قدیمی خود با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) اقدام کنند.

به گفته وی دارندگان این کارت‌ها تا اول آذرماه سال‌جاری مهلت دارند تا نسبت به تعویض کارت خود اقدام کنند و بعد از آن کارت‌های قدیمی فاقد اعتبار است.

وی افزود: فاز اول اجرای این طرح مربوط به دارندگان کارت‌های قدیمی پایان خدمت سال ۱۳۸۵ به بعد بود که از مهرماه سال ۹۱ آغاز و متقاضیان تا پایان همان سال مهلت داشتند تا با مراجعه به این دفاتر برائ تعویض کارت خود اقدام کنند.

کریمی دربارهٔ تمدید مهلت تعویض کارت‌های مربوط به سال ۸۵ به بعد گفت: دارندگان این کارت‌ها فقط تا اول تیرماه سال‌جاری فرصت دارند تا نسبت به تعویض کارت‌های قدیمی خود اقدام کنند، بدیهی است بعد از این تاریخ، کارت‌های قدیمی از درجه اعتبار ساقط و برائ انجام کارهای اداری فاقد اعتبار است.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ