آلرژی بهاری را با خوراکی نابود کنید

۲۳فروردین۱۳،

آب ریزش بینی، سرفه های بی امان از نشانه های آلرژی بهاری می باشند که با آغاز شدن فصل بسیار با آن برخورد خواهید کرد. آندسته از اشخاصی که آلرژی دارند باید نکاتی را همیشه در ذهن داشته باشند و از خوراکی های حاصی استفاده کنند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ بهار در حال قدرت گرفتن است و بسیاری از افردای که آلرژی های بهاری دارند به دنبال آن می باشند تا به نوعی از این مشکل دوری کنند. عده ای نیز دچار آلرژی شده اند و وقت برائ جلوگیری از آن قبل است و حال باید دنبال راهی برائ مقابله با آلرژی باشند.

استفاده از خوراکی ها و درمان طبیعی آلرژی بهترین تصمیمی است که می توانید بگیرید و برائ همین باید از خوراکی هایی که بسیاری از پزشکان همیشه پیشنهاد کرده اند استفاده کنید.

ماست

اولین گزینه ای که باید در فصل بهار به سمت ان بروید و بیش از پیش استفاده کنید ماست است. لبنیات برائ از بین بردن آلرژی گزینه های بسیار مناسبی می باشند و می توانید از آن ها استفاده کنید. ماست با داشتن خواص پروبیوتک می تواند نقش به سزایی در مقابله با باکتری ها و بیماری های مختلف داشته باشد. ماست سیستم بدن را تقویت می کند و یکی از بهترین گزینه های برائ مقابل با آلرژِی است.

ادویه

ادویه یکی از بخش های اصلی هر غذایی است و بودن آن در غذا می تواند سبب خوشمزه و خوش طعم شدن غذا شود از این رو باید در همه خوراکی ها به نوعی حضور داشته باشد. در فصل بهار استفاده از ادویه های تند مانند فلفل را بیشتر کنید تا از شر آلرژی ها در امان باشید. غذاهای تند در این فصل گزینه های بسیار خوبی برائ از بین بردن آلرژی می باشند.

ماهی

گزینه بعدی که باید فصل بهار را با آن همراه کنید ماهی است. وج.د امگا-۳ در این خوراکی بیش از همه در این فصل به درد شما می خورد جایی که دیگر با خوردن ماهی بسیاری از علائم آلرژی برطرف میشود. در کنار ماهی بهتر است از غذاهای دریایی به طور کلی بیشتر استفاده کنید.

سیب

میوه ها نیز بخش آخری می باشند که می توانند به شما در مقابل آلرژی کمک کنند. سیب اولین و بهترین گزینه ای است که می توانید از آن استفاده کنید. روزانه یک سیب از سوی بسیاری از پزشکان برائ سلامتی پیشنهاد می گردد و در این فصل این پیشنهاد به اجبار تبدیل می گردد. اگر واقعا قصد آن را دارید که از آلرژی در امان باشید روزانه یک سیب را فراموش نکنید.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ