اتهام جدید اروپا علیه ایران و سوریه

واشنگتن پست در خبری دیگر به پوشش اتهام بی اساس جدید اروپا علیه جمهوری اسلامی ایران پرداخته و مدعی شد ایران و سوریه بر روی شبکه های ماهواره ای خاورمیانه پارازیت ارسال می کنند.

به گزارش  مهر، اکثر رسانه های آمریکا و انگلیس به موضوع تکذیب خبر روزهای اخیر برخی رسانه ها مبنی بر توافق سری ایران و آمریکا برای مذاکرات هسته ای رو در رو از سوی ایران و آمریکا پرداختند، اما در عین حال از تمایل آمریکا به چنین توافقی خبر دادند.

روزنامه آمریکایی ” واشنگتن پست ” با اشاره به اعلام آمادگی کاخ سفید برای گفتگوی مستقیم با جمهوری اسلامی ایران نوشت : با وجود اعلام آمادگی از سوی دولت اوباما برای مذاکره مستقیم با ایران ، ” میت رامنی” نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از پاسخ دادن به این سوال که آیا با ایران مذاکره مستقیم خواهد کرد خودداری کرد.

همچنین واشنگتن پست در خبری دیگر به پوشش اتهام بی اساس جدید اروپا علیه جمهوری اسلامی ایران پرداخته و مدعی شد ایران و سوریه بر روی شبکه های ماهواره ای خاورمیانه پارازیت ارسال می کنند.

اما دیگر روزنامه آمریکایی یعنی” نیویورک تایمز” ضمن تکذیب خبر روزهای اخیر رسانه های آمریکا که از توافق ایران و آمریکا بر سر مذاکرات مستقیم خبر داده بودند نوشت : کاخ سفید دستیابی به چنین توافقی را رد کرد، اما در عین حال گفت برای مذاکره در این خصوص آمادگی دارد.

روزنامه آمریکایی ” نیویورک پست ” نیز به نقل از ” تامی ویتور” سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید خبرتوافق ایران و آمریکا بر سر مذاکرات مستقیم هسته ای را رد کرد.

روزنامه ” دیلی تلگراف ” چاپ انگلیس نیز به رد خبر توافق ایران و آمریکا برای گفتگوی مستقیم هسته ای از سوی کاخ سفید پرداخت.

روزنامه صهیونیستی ” هاآرتص” نیز با پرداختن به انتقاد ” افرایم هالوی” رئیس سابق” موساد” (سازمان جاسوسی) رژیم صهیونیستی از رجز خوانی های ” میت رامنی” نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا در قبال ایران به نقل از اونوشت : رجز خوانی های او علیه ایران می تواند منجر به بستن شدن در مذاکره با ایران شود، غرب باید برای حل مسئله هسته ای ایران راه دیپلماسی را در پیش گیرد. 


بولتن نیوز | bultannews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *