اخبار اختصاصی بولتن نیوز از کنگره داخلی گروهک تروریستی کومله

بولتن نیوز بطور اختصاصی و ویژه اخبار لحظه به لحظه از کنگره داخلی گروهک تروریستی کومله مهتدی را تحت پوشش مستقیم خبری قرار می دهد

 بولتن نیوز بطور اختصاصی و ویژه اخبار لحظه به لحظه از کنگره داخلی گروهک تروریستی کومله مهتدی را تحت پوشش مستقیم خبری قرار می دهد
 به گزارش خبرنگار بولتن نیوز، اعضای این گروهک، قرار است هفته آینده در اردوگاه زرگویز، کنگره کومله را  برگزار کنند و مخاطبان گرامی بولتن نیوز،  نیز می توانند اخبار این کنگره را در بولتن نیوز ملاحظه کنند.

کنگره داخلی این گروهک تروریستی، هر چند وقت یکبار با حضور اعضا و سران این گروهک برگزار می شود.  این گروهک که سالهاست از پیگیری برنامه ها و انتظارات خود ناامید شده و با فعالیت های تروریستی، اعتبار خود را از دست داده است، اکنون دلسرد شده و تلاش دارد که با فعالیت های ظاهرا سیاسی و دیپلماتیک، اعتبار از دست رفته خود را بازگرداند.
بسیاری از کارشناسان آگاه به تاریخچه تشکیل این گروهک، معتقدند که گروهک کومله از ایده ها و برنامه های اولیه خود فاصله گرفته و در سه دهه اخیر، با انواع فعالیت تروریستی و آدم کشی، چهره و اعتبار خود را در جامعه کردستان وایران، تخریب نموده است و این فعالیت های تروریستی نه تنها علیه ملت ایران و ملت کرد، بلکه علیه اعضای کومله نیز سابقه داشته  و بارها تکرار شده است و  موجب بی اعتباری سران این گروهک در نزد ملت ایران، ملت کرد و اعضای سابق و فعلی کومله و دموکرات شده است.

اختلافات بین سران این گروهک و شاخه های مختلف آن، تفاوت در ایده و روش فعالیت های سیاسی ونظامی، پس افتادگی تحلیل های آنها از اوضاع و احوال جهان، منطقه، ایران و کردستان، باعث شده که کومله ودموکرات، در حد یک گروه کوچک سیاسی و بدون اثرگذاری و منفور در نزد اذهان مردم منطقه نمایان شوند.

سران کومله با تشکیل کنگره های داخلی خود تلاش دارند که ژست دموکراتیک به خود بگیرند و شبیه سیاستمداران سایر نقاط جهان، خود را معتبر و اثرگذار جلوه دهند. اما هر گاه چنین کنگره هایی از سوی کومله برگزار می شود، صدای اعتراض وانتقاد ملت کرد، خانواده هایی که خسارت های بسیار دیده اند و عزیزان خود را از دست داده اند و… نسبت به اعمال کومله انتقادهای بسیاری را مطرح می کنند.

برخی کارشناسان و اعضای سابق کومله معتقدند که رفتار و منش و دیدگاه سران اولیه کومله و پیشمرگان، با آن چه حالا توسط سران فعلی کومله شاهد هستیم تفاوت بسیار دارد.


بولتن نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ