اختصاص جایزه تحقیقات فرهنگی به اساتید دانشگاه ارومیه

رئیس دانشگاه ارومیه اعلام کرد: شورای فرهنگی دانشگاه با اختصاص گرنت فرهنگی به اساتید موافقت کرده و ارایه گرنت فرهنگی مصوب شد.

دکتر حسن صدقی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: شورای فرهنگی دانشگاه ارومیه هفته گذشته در جلسه ای مساله گرنت فرهنگی اساتید را مطرح کرد و اعضای شورا با اختصاص گرنت فرهنگی اساتید موافقت کردند و این طرح به تصویب اعضا رسید.

وی با بیان اینکه از سال تحصیلی جدید اختصاص گرنت فرهنگی به اساتید دانشگاه اجرایی می شود، افزود: در فراخوانی از اساتید درخواست کرده‌ایم اگر برنامه و ایده جالب فرهنگی دارند به شورای فرهنگی دانشگاه ارایه کنند.

رئیس دانشگاه ارومیه خاطرنشان کرد: در گرنت پژوهشی اساتیدی که امتیاز بالا کسب کرده باشند گرنت پژوهشی بالایی نیز دریافت می کنند و به دیگر اساتید یک مبلغ پایه اختصاص داده می شود ولی در گرنت فرهنگی فقط اساتیدی می توانند از آن استفاده کنند که حتما طرح و برنامه فرهنگی ارایه داده باشند و تمام اساتید نمی توانند از آن استفاده کنند.

وی درباره بودجه گرنت فرهنگی اساتید نیز گفت: سقف بودجه برای این مساله قرار داده نشده است و به تناسب برنامه هایی که اساتید ارایه می دهند از گرنت فرهنگی برخوردار می شوند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *