ارائه جزییات طرح مسکن اجتماعی به مجلس

گردآوری توسط گروه عمران ممتازنیوز

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم طرح‌هایی هم‌چون مسکن اجتماعی و حمایتی را مطرح و به عنوان طرح‌های جایگزین مسکن مهر اعلام کرده است که قرار است این طرح‌ها پس از ارائه جزییات نهایی و اعلام شوند.
به گزارش ممتاز (BanaNews.ir) رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: هفته آینده جزییات طرح مسکن اجتماعی و طرح جایگزین مسکن مهر از سوی وزیر راه و شهرسازی در مجلس ارائه می‌شود.

سید مهدی هاشمی – رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی- در گفت‌وگو با ایسنا، دربارهٔ‌ی طرح جایگزین مسکن مهر اظهار کرد: وزیر راه و شهرسازی هفته قبل برای پاسخگویی به سوالات اعضای کمیسیون عمران در مجلس حاضر و قرار شد جلسه‌ اختصاصی برای این موضوع تشکیل شود.

وی افزود: در این راستا طرح جایگزین مسکن مهر و طرح مسکن اجتماعی بررسی می‌شود و پس از بررسی نهایی، نتیجه اعلام خواهد شد.

هاشمی در پاسخ به این‌که آیا ساخت واحد‌های مسکونی با طرح‌های اعلام شده از سوی وزارت راه و شهرسازی دولت یازدهم مفید است یا خیر؟ گفت: ابتدا باید محتوا و جزییات طرح‌ها اعلام شوند و پس از بررسی کمیسیون عمران تاثیر آن بر بازار مسکن بررسی شود.

وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم طرح‌هایی هم‌چون مسکن اجتماعی و حمایتی را مطرح و به عنوان طرح‌های جایگزین مسکن مهر اعلام کرده است که قرار است این طرح‌ها پس از ارائه جزییات نهایی و اعلام شوند.

بنانیوز – ممتاز، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *