استقبال از حضور همکاران‌سیستم در نمایشگاه صنعت

شرکت همکاران سیستم، با حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت، نسل جدید محصولات خود را به فعالان عرصه‌ی صنعت کشور معرفی کرد.
طی چهار روز نمایشگاه، تعداد زیادی از مدیران و کارشناسان شرکت‌های صنعتی و بازرگانی، از غرفه‌ی همکاران سیستم بازدید کرده و از نزدیک با نسل جدید محصولات همکاران سیستم آشنا شدند. انعقاد دو قرارداد فروش محصولات نسل جدید در محل نمایشگاه، از نکات جالب این رویداد بود.
همچنین، همکاران سیستم در طی این چهار روز ۱۴ سمینار در ارتباط با مفاهیمی همچون «مدیریت کارآمد منابع سازمان با استفاده از نرم‌افزار»، «نسل جدید محصولات همکاران سیستم، نگرشی نو»، «راهکارهای بهبود ارتباط با مشتریان و ذینفعان» و «راهکارهای تسهیل گردش الکترونیکی مکاتبات و کارها» برگزار کرد که طی آن، بیش از ۲۰۰ نفر با مفاهیم طرح شده آشنا شدند.
حضور همکاران سیستم در این نمایشگاه فرصت خوبی را برای تعامل با مشتریان و فعالان بخش صنعت، به همراه داشت. در این زمینه علاقه‌مندی فعالان صنعت و مدیران و کارشناسان به تکنولوژی‌های جدید و مفاهیم تازه فناوری بسیار قابل توجه بود و ویژگی‌هایی نظیر تحت وب بودن، فرایند محوری و یکپارچه بودن با تکنولوژی‌های نوین مانند RFID در محصولات نسل جدید همکاران سیستم، برای مخاطبان بسیار جذاب بود.


iTanalyze.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *