استقلال به دنبال حفظ صدرنشینی

۹ م دیماه ،

روز دوشنبه ۴ دیدار باقیمانده هفته نوزدهم لیگ برتر برگزار می‌شود. نگاهی به این بازی‌ها می‌اندازیم:

داماش گیلان – آلومینیوم هرمزگان؛ داماش به دنبال پیروزی خانگی

داماش گیلان هفته قبل یک امتیاز از فولاد در اهواز گرفت و این هفته در خانه به دنبال پیروزی است. آلومینیوم هم که برابر استقلال در خانه بازنده شد برای گرفتن حداقل یک امتیاز به رشت می‌آید. آلومینیوم که میلاد میداودی را جذب کرده است هنوز نتوانسته با این مهاجم گرانقیمت گلی بزند و باید دید پای میلاد به گلزنی در رشت باز می‌شود یا نه؟

نفت تهران – مس کرمان؛ نبرد تیم‌های هشتم و نهم

نفت تهران و مس کرمان هفته قبل برابر حریفان خود به پیروزی رسیده‌اند. نبرد تیم‌های هشتم و نهم جدول دیدنی است به ویژه اینکه لوکا بوناچیچ مربی تندخوی کروات دوباره به فوتبال ایران بازگشته است و باید دید او در این مدت کوتاه چقدر توانسته بر روی مس تاثیر بگذارد.

مس هفته قبل بدون سرمربی توانست سپاهان را شکست بدهد و به رده هشتم برسد. ابراهیم‌زاده اگر می‌خواهد تیمش از رده نهم پایین‌تر نرود باید در این بازی خانگی پیروز شود. دیدار دو تیم می‌تواند جذاب و دیدنی باشد.

تراکتورسازی – پیکان؛ برد راحت تراکتورسازان؟

پیکان که هفته قبل ۴ گل از صبا خورد در تبریز به دنبال جبران است اما وقتی عبدالله ویسی می‌گوید دل و دماغ کار کردن ندارد و از انتخاب پیکان پشیمان است، می‌توان حدس زد این تیم با چه شرایطی به تبریز می‌رود با این حال همه چیز در میدان مشخص می‌شود هرچند شکست دادن تراکتورسازی در تبریز کار بسیار دشواری است. شاید با شرایط پیکان بتوان یک برد ساده را برای تراکتورسازی پیش‌بینی کرد.

استقلال – سایپا؛ حفظ صدرنشینی با پیروزی تکراری

سایپا در دور رفت لیگ استقلال را ۲ بر یک شکست داد اما در جام حذفی با ۴ گل از آبی‌پوشان تهرانی شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت. نارنجی‌پوشان اکنون برای انتقام به میدان می‌آیند. استقلال هم که دوست ندارد صدرنشینی را از دست بدهد با حضور هوادارانش می‌خواهد به یک پیروزی خانگی دست پیدا کند. استقلال در نیم‌فصل دوم و با حضور بازیکنان جدیدی مثل ایمان موسوی و فرزاد حاتمی زیباتر و باطراوت‌تر از قبل بازی می‌کند. بنابراین سایپا کار سختی در این بازی دارد. شاید در این بازی گرفتن یک مساوی هم برای نارنجی‌پوشان موفقیت محسوب شود. استقلال می‌خواهد با پیروزی دوباره برابر سایپا صدر جدول را حفظ کند.

برنامه هفته نوزدهم لیگ برتر به شرح زیر است:

یک‌شنبه ۱۰ دی

صبا – ذوب‌آهن (ساعت ۱۴:۰۰)

فجر سپاسی – پرسپولیس (ساعت ۱۴:۰۰)

نفت آبادان – ملوان(ساعت ۱۵:۰۰)

سپاهان – فولاد(ساعت ۱۵:۰۰)

گهر دورود – راه‌آهن(ساعت ۱۵:۰۰)

دوشنبه ۱۱ دی

داماش گیلان – آلومینیوم(ساعت ۱۵:۰۰)

نفت تهران – مس کرمان(ساعت ۱۵:۰۰)

تراکتورسازی – پیکان(ساعت ۱۵:۰۰)

استقلال- سایپا (ساعت ۱۷:۳۰)


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *