استیلی: برد تاجیکستان روحیه‌بخش بود/مصدومیت کریمی تنها اتفاق بد بازی بود

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از خبر گزاری ایسنا در تاریخ سهشنبه ۱۶آبان،

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال می‌گوید پیروزی پرگل برابر تاجیکستان می‌تواند از نظر روانی به بازیکنان تیم ملی برای دیدار با ازبکستان کمک کند.

به گزارش تفسیری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حمید استیلی که تماشاگر ویژه‌ی دیدار تیم‌های ایران و تاجیکستان بود، درباره‌ی این بازی و پیروزی پرگل ایران اظهار نمود: بازی دوستانه‌ی خوبی برای تیم ملی بود. البته تغییرات بسیاری در ترکیب صورت گرفت و این سبب می‌شد ریتم اصلی از تیم گرفته شود.

وی افزود: این برد پرگل پیش از دیدار با ازبکستان از نظر روحی ، روانی برای تیم ملی نیاز بود و کمک می‌کند که بازیکنان با شرایط بهتری به مصاف ازبکستان بروند. ۶۰-۷۰ درصد بازیکنان اصلی نیز در این بازی حضور نداشتند که این استراحت می‌تواند آنها را برای بازی با ازبکستان آماده کند.

استیلی ادامه داد: یک هفته تا دیدار تیم ملی با ازبکستان باقی مانده و امیدوارم بازیکنان بتوانند با آمادگی کامل به این بازی برسند. تنها موضوع بدی که در این بازی رخ داد مصدومیت علی کریمی بود که واقعا در نیمه‌ی اول برای تیم موثر بازی نمود و دو پاس گل داد. فکر می‌کنم از ناحیه‌ی همسترینگ مصدوم شد و احتمال دارد به بازی با ازبکستان نرسد.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ