اطلاعیه سازمان سنجش درباره نامه سرپرست وقت دانشگاه رامین خوزستان

122-5.JPG

سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص نامه سرپرست وقت دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در اطلاعیه سازمان سنجش آمده است: با توجه به مطالب مطرح شده در برخی از رسانه‌های گروهی در خصوص نامه شماره ۱۳۳۸/۲۳ مورخ ۷ خرداد سرپرست دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان به این سازمان، جهت تنویر افکار عمومی و داوطلبان آزمون سراسری به خصوص داوطلبان استان‌های لرستان، ایلام و چهارمحال و بختیاری مطالب زیر به استحضار می‌رسد.

۱- سرپرست دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان طی مراجعه حضوری و مکاتبه رسمی درخواست پذیرش صدرصد بومی داوطلبان شد. در سازمان به نامبرده توضیحات لازم و کافی در خصوص بومی گزینی داده شده و به ایشان اعلام گردید که درخواست آن دانشگاه با توجه به سیاست‌ها و قوانین شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قابل انجام نیست و مخالفت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ ۴ مرداد به صورت رسمی طی نامه شماره ۱۲۴۷۵/۲ توسط معاون فنی و آماری سازمان به سرپرست دانشگاه رامین ابلاغ شد.

۲- برای اطمینان خاطر داوطلبان استان‌های فوق الذکر اعلام می گردد، سازمان سنجش اموزش کشور در پذیرش سال جاری () به هیچ عنوان تغییری در ضوابط پذیرش دانشگاه رامین خوزستان انجام نداده و این امر با نگاهی به وضعیت آمار پذیرش در سال‌های ۱۳۹۰ و بر اساس استان بومی داوطلب واضح و روشن است. تعداد پذیرش استان چهارمحال و بختیاری در دانشگاه رامین در دوره‌های روزانه در سال ۱۳۹۰ ، ۸ نفر و در سال ، ۱۲ نفر، تعداد پذیرش داوطلبان استان لرستان در این دانشگاه در سال ۱۳۹۰ ، ۵۹ نفر و در سال ، ۶۶ نفر و در نهایت تعداد پذیرش داوطلبان ایلام در دانشگاه رامین در سال ۱۳۹۰ ،۳۶ نفر و در سال ، ۲۵ نفر بوده است.

اطلاعیه سازمان سنجش

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *