اعلام اسامی مجروحان تصادف اتوبوس حامل زائران ایرانی

سازمان حج و زیارت اسامی مجروحان تصادف اتوبوس حامل زائران ایرانی را اعلام کرد.
خبرگزاری ایسنا: سازمان حج و زیارت اسامی مجروحان تصادف اتوبوس حامل زائران ایرانی را اعلام کرد.

بنیامین شکوه‌فر ـ مدیرکل حوزه‌ی ریاست سازمان حج و زیارت ـ گفت: مجروحان حادثه‌ی ناشی از برخورد اتوبوس زائران ایرانی با جدول، ۱۰ نفر بودند که همه‌ی آن‌ها به بیمارستانی در جده منتقل شدند و تحت درمان قرار گرفتند.

او ادامه داد: هفت نفر از این مجروحان پس از مداوا ترخیص شدند و به پرواز برگشت‌شان که به سمت تهران بود نیز رسیدند.

وی با بیان این‌که درمان سه مجروح دیگر در بیمارستان جده همچنان ادامه دارد، به اسامی آن‌ها اشاره کرد و گفت: «آسیه سربلنده»، «عصمت ابراهیمی تهرانی» و «کبری بشیری» از کاروان «عابدان مکه» از استان تهران هم‌چنان در بیمارستان بستری و تحت درمان هستند.

مدیر روابط عمومی سازمان حج و زیارت اضافه کرد: هیأت پزشکی حج و زیارت ایران در این بیمارستان مستقر شده و منتظر نتیجه‌ی آزمایش‌های این زائران است تا اگر مشکلی نبود، آن‌ها را ترخیص کند یا اگر به درمان بیشتری نیاز بود، مراحل بازگرداندن آن‌ها را به کشور برای ادامه‌ی درمان پیگیری کند.

بعدازظهر امروز (سه‌شنبه، ۶ تیرماه) یک دستگاه اتوبوس حامل زائران استان تهران که در حال حرکت به سمت فرودگاه جده بود، در ۵ کیلومتری این شهر پس از برخورد با جدول کنار خیابان، چپ کرد که بر اثر این حادثه ۱۰ زائر ایرانی مجروح شدند. به گفته‌ی مسؤولان سازمان حج و زیارت، این اتفاق به‌خاطر سهل‌انگاری راننده‌ی اتوبوس رخ داده است.

طبقه بندی: اخبار مهم   |   تعداد بازدید: ۱۰۱ نفر   |   تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ تیر
برچسب: , تصادف, زائران ، حج, سازمان حج و زیارت, سانحه, عربستان


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

نتیجه والیبال ایران و آرژانتین آنلاین نتایج زنده بازی ها