اعلام زمان اعزام دانشجویان عمره گزار / عدم همکاری بانک عامل در اعطای وام عمره

آذر ۱۴۰۰

زمان اعزام دانشجویان عمره گزار گذار از ابتدای سال جاری با اعزام کاروان اعضای هیات علمی آغاز خواهد شد.

حجت الاسلام فقیهی، رئیس ستاد عمره دانشجویان در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران  گفت: در سال آینده امیدواریم جمعیت ۱۷ هزار نفری از دانشجویان را با همکاری سازمان حج و زیارت و نهاد مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت و نهاد مقام معظم رهبری و سازمان امور دانشجویی به حج اعزام کنیم.

وی عنوان کرد: آغاز اعزام به عتبات عالیات با کاروان اساتید آغاز خواهد شد، که حدود ۲۹کاروان از ابتدای سال ۹۳ در هر استانی با تاریخ مشخص خواهند شد.

وی در خصوص کاروان‌های اعزامی به حج افزود: حدود۱۵ کاروان در اختیار اعضای هیات علمی، ۱۵۰کاروان از جوانان و مجرد‌ها در تاریخ مشخص اعزام می‌شوند.

فقیهی  گفت: از دوم فروردین تا سیزدهم اعزام اعضای کاروان اعضای هیات علمی، از سیزدهم فروردین تا ششم اردیبهشت، کاروان متاهلان، از ششم اردیبهشت تا بیست و هشت اردیبهشت کاروان پسران مجرد خواهد بود.

وی در خصوص هزینه اعزام دانشجویان و اعطای وام‌هایی به دانشجویان خاطر نشان کرد: به ازای هر نفر بیش از صد هزار تومان تخفیف گرفته‌ایم و یک وام یک میلیونی به هر کدام از دانشجویان تخصیص داده شده ولی متاسفانه قول نهایی آن را از سوی بانک (ملت) که بانک عامل ستاد عمره دانشجویی می‌باشد، کسب نکرده ایم و منتظر نهایی شدن این موضوع هستیم.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ