اعلام ساعت پخش سریال‌های ماه رمضان

شبکه ایران: ساعت پخش مجموعه‌های راز پنهان، چمدان، خداحافظ بچه و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد در ماه رمضان امسال مشخص شد.

در شرایطی که کمتر از پنج روز تا آغاز ماه مبارک رمضان باقی مانده بالاخره با مشخص شدن گزینه‌نهایی سریال‌های شبکه‌های مختلف سیما برای شب‌های ماه رمضان، کنداکتور پخش سریال‌های این ایام هم مشخص شد.

بر این اساس شبکه تهران اولین سریال را پخش می‌کند و دومین سریال به شبکه سه تعلق دارد. شبکه یک سیما هم سومین سریال را پخش می‌کند و پخش آخرین سریال هم از آنتن شبکه دو سیما خواهد بود.

مجموعه تلویزیونی راز پنهان به کارگردانی فلورا سام و تهیه‌کنندگی مجید اوجی ساعت ۲۲:۳۰ به روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. مجموعه طنز چمدان به نویسندگی و کارگردانی خسرو ملکان که قرار بود سال گذشته به روی آنتن شبکه دو سیما برود هر شب ساعت ۲۳:۴۵ از آنتن این شبکه پخش خواهد شد. شبکه سه سیما نیز سریال ویژه مناسبتی این ایام را ساعت ۲۰:۵۰ روانه آنتن خواهد کرد.

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد به عنوان تنها سریال شبکه تهران در باکس پیش از افطار و حول و حوش ساعت ۱۹ روانه آنتن این شبکه خواهد شد. بر این اساس دیگر گزینه این شبکه با عنوان تکیه بر باد و طهران نو در ایام پس از ماه رمضان به نمایش در خواهد آمد.

همچنین شبکه چهار سیما نیز مینی سریال ۳ قسمتی رهایی را برای پخش تدارک دیده که قرار است در شب‌های قدر پخش کند.
 


JazabNews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ