افتتاح سایت تولیدخودروایرانی در عراق

۳۱اردیبهشت،

سایت تولیدایران خودرو درراستای توسعه بازار های هدف صادراتی با ظرفیت ۳۰ هزار دستگاه ازمحصولات این شرکت تا یک ماه آینده درشهر اسکندریه درجنوب پایتخت عراق به طور رسمی افتتاح می شود.
عبدالعظیم سعدیان معاون صادرات ایران خودرو با بیان این مطلب گفت : توافق های اولیه برای ایجاداین خط تولیدخودرو از سه سال پیش آغاز و به توافق نامه ای سه جانبه بین گروه صنعتی ایران خودرو، یک شرکت عراقی و وزارت صنایع این کشور منجر شد.
به گفته وی  این خط تولید در شهر اسکندریه عراق ایجاد شده و به تولیدخودروهای خانواده سمند و رانا خواهدپرداخت.
سعدیان خاطر نشان ساخت : نزدیک به یک دهه است که محصولات ایران خودرو در بازار عراق حضور دارندو پس ازروا، پژو ۴۰۵، پژو پارس و سمند، اینک خودروهای رانا و در آینده ای نزدیک «دنا» نیز به مشتریان عراقی عرضه خواهد شد.
سعدیان گفت : دراین سایت محصولات ایران خودرو به صورت قطعات منفصله (اس کی دی ) مونتاژخواهدشد.
معاون صادرات ایران خودرو تاکید کرد: محصولات ایران خودرو برای مردم عراق خودروهایی با کیفیت به شمار می روند و راه اندازی سایت تولیدخودرو درشهر اسکندریه به معنای افزایش دامنه حضور ایران خودرو در این کشوراست .
سعدیان با بیان اینکه استحکام، ایمنی و خدمات مناسب پس از فروش سبب شده تا محصولات ایران خودرو سهم قابل قبولی از بازارهای هدف به دست آورند، افزود: محصولات گروه صنعتی ایران خودرو توانائی کار کردن در دمای بالای ۵۰ درجه تا منهای ۳۰ درجه سانتی گرادرا دارند، از این رو در کشورهای مختلف و با شرایط جغرافیایی گوناگون با استقبال رو به رو می شوند.

پایان خبر/

تاریخ ارسال : سه شنبه ۳۱ اردیبهشت
ساعت ارسال : ۱۰:۵۵


Machinemag.com News
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ