انصراف قطعی ۶ داوطلب انتخابات ریاست جمهوری؛ انصراف خلیلیان و رحیمی

ایران > انتخابات– ممتازنیوز:
دبیر ستاد انتخابات کشور ضمن اعلام انصراف ۶ داوطلب ثبت نام شده انتخابات ریاست جمهوری از جمله دو مقام ارشد اجرایی عنوان کرد: به سبب تبصره ذیل ماده ۵۵ قانون انتخابات ریاست جمهوری هریک از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در صورت تمایل به انصراف از داوطلبی باید شخصاً و یا از طریق نماینده تام الاختیار خود و به صورت کتبی انصراف خود را به وزارت کشور اعلام کنند.

پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور نوشت: سیدصولت مرتضوی معاون سیاسی وزیر کشور و دبیر هیات اجرایی مرکزی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری ساز و کار قانونی انصراف داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری را تبیین کرد.

بنا بر این گزارش مرتضوی با اعلام انصراف قطعی ۶ داوطلب ثبت نام شده انتخابات ریاست جمهوری از جمله دو مقام ارشد اجرایی تا عصر روز سه شنبه، بیست و چهارم اردیبهشت ماه، خاطرنشان کرد: به سبب تبصره ذیل ماده ۵۵ قانون انتخابات ریاست جمهوری هر یک از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در صورت تمایل به انصراف از داوطلبی باید شخصاً و یا از طریق نماینده تام الاختیار خود و به صورت کتبی انصراف خود را به وزارت کشور اعلام نمایند .

دبیر ستاد انتخابات کشور، محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور و صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی را از جمله ۶ داوطلبی عنوان کرد که تا عصر امروز رسماً انصراف خود از داوطلبی انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرده‌اند.


RSS
ماخذ:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *