اوباما ظرف چند ماه آتی، پیشنهاد مذاکره مستقیم به ایران می دهد/ ایران مذاکره نکند، آمریکا حمله می‌کند

۲۲م آذر ،

مقام ارشد آمریکا: اوباما راهبرد منحصر به فردی را برای این مذاکرات برگزیده است

اوباما طی ۴ تا ۵ ماه آینده به ایران پیشنهاد مذاکرات مستقیم ارائه می‌کند. به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ کانال ۱۰ تلویزیون اسرائیل این جمله را به نقل از یک مقام کاخ سفید مطرح کرد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

اوباما طی ۴ تا ۵ ماه آینده به ایران پیشنهاد مذاکرات مستقیم ارائه می‌کند.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ کانال ۱۰ تلویزیون اسرائیل این جمله را به نقل از یک مقام کاخ سفید مطرح کرد. او می گوید اوباما راهبرد منحصر به فردی را برای این مذاکرات برگزیده است

به گفته او، باراک اوباما قصد دارد طی چند ماه آینده به ایران پیشنهاد مذاکرات مستقیم دهد و در این زمینه هیچ مشورتی با اسرائیل نخواهد کرد.

روزنامه جروزالم پست به نقل از مقامات کاخ سفید نوشت که باراک اوباما به دنبال آن است که طی ۴-۵ ماه آینده با ایران وارد مذاکره شود.

کانال ۱۰ تلویزیون اسرائیل سه شنبه شب به نقل از یک مقام ارشد آمریکا گزارش داد که رئیس جمهور آمریکا قصد دارد به ایران پیشنهاد کند که در مورد برنامه هسته‌ای ایران با این کشور به طور مستقیم وارد مذاکره شود.

او می افزاید: اما در صورت متقاعد نشدن ایران به رها کردن برنامه هسته ایش، ظرف مدت ۴ یا ۵ ماه به ایران حمله خواهد کرد.

براساس گفته این مقام آمریکایی، در این تصمیم هیچ هماهنگی و مشورتی با اسرائیل نشده است.

براساس این گزارش، واشنگتن قصد دارد که برای این تصمیم خود یک برهه زمانی ۴ تا ۵ ماهه را در نظر بگیرد. اگر این مذاکرات موفقیت آمیز نباشد یا صورت نگیرد آمریکا تصمیم دیگری خواهد گرفت.


خبرگزاری انتخاب |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *