اگر چاق میباشید با رادیو سلامت تماس بگیرید+ برنامه های روز چهارشنبه

۱۲م دیماه ،

ممتاز نیوز :برنامه های روز چهارشنبه که در رادیو سلامت در موج ۱۰۲ اف ام پخش خواهد شد به شرح زیر است:

فراسو( چهارشنبه ۲۴ مهر )
عنوان برنامه ای است از گروه صبحگاهی رادیو سلامت که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی می پردازد . این برنامه چهار شنبه با حضور خانم زهرا ید اللهی روانپزشک و عضو انجمن روانپزشکی انستیتو ایران به موضوع کنترل و پیشگیری از رفتارهای دلخراش می پردازد . فراسو ساعت ۱۵/۸ پخش می شود.

  صدای مشاور
 عنوان برنامه ای است که هر روز به یکی از بیماریها و موضوعات پزشکی میپردازد. این برنامه چهار شنبه با حضور آقای دکتر خوش نیت متخصص تغذیه  و عضو هیات علمی جهاد دانشگاهی به موضوع  چاقی  می پردازد . صدای مشاور هر روز ساعت ۱۱ تا ۱۲ پخش می گردد .

بزهکاری و نوجوانی
عنوان برنامه ای است از گروه عصر گاهی رادیو سلامت که به بررسی علل بزهکاری در جامعه و راهکارهای پیشگیری از آن میپردازد . این برنامه فردا با حضور آقای دکتر چگینی روانشناس به موضوع مشکلات خانواد ه و تاثیر آن بر بزهکاری  می پردازد  .این برنامه روزهای چهارشنبه ساعت ۱۳ پخش می گردد.

مردم و سلامت
عنوان برنامه ای است از گروه نیم روزی رادیو سلامت که به مسائل و مشکلات مردم در حوزه های مختلف سلامت می پردازد و شنوندگان میتوانند ضمن تماس با برنامه مشکلات خود را مطرح نمایند . این برنامه روز چهار شنبه با حضور یکی از کارشناسان انجمن نابینایان به موضوع مشکلات نابینایان می پردازد . مردم و سلامت هر روزساعت ۱۰/۱۰ تا ۱۱ پخش می شود

منبع: ممتاز نیوز
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ