این بار عقرب به جای مار در رختکن تیم دایی!/ اظهار نظر راه آهنی‌ها پس از باخت مقابل استقلال

۱۹ام بهمن ،

مربی و بازیکنان تیم فوتبال راه آهن پس از باخت یک بر صفر تیمشان مقابل استقلال در مورد این بازی اظهار نظر کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بان‌های راه آهن پس ازباخت یک بر صفر تیمش در هفته بیست و پنجم لیگ مقابل استقلال در جمع خبرنگاران با انتقاد از قضاوت محسن ترکی و همچنین اخراج خودش از روی نیمکت توضیح داد: من معتقد بودم کە چند صحنه برائ استقلالی‌ها کارت داشت اما ترکی کارت زرد نداد و من به این موضوع اعتراض داشتم. تا به حال چنین قضاوتی از ترکی ندیده بودم. به اعتقادم امروز ما مستحق برد بودیم و حداقل بازی باید مساوی می‌شد.

به گزارش ایسنا، همچنین بهادر عبدی بازیکن تیم راه آهن پس از این باخت عنوان کرد: بازیکنان استقلال انتظار داشتند کە داور بیشتر از این‌ها برائ ما خطا بگیرد. به اعتقادم داور امروز با استقلالی‌ها راه آمد. این اتفاقی است کە سال‌ها در ورزشگاه آزادی می‌افتد.

بهشاد یاورزاده دیگر بازیکن راه آهن نیز پس از این بازی در جمع خبرنگاران گفت: ما مثل بازی رفت شایسته برد بودیم اما از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم و کمی هم بدشانس بودیم. به اعتقادم استقلال مستحق برد نبود اما ما خوب بازی کردیم و موقعیت‌های بسیاری داشتیم. این بازی حداقل باید مساوی می‌شد.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش کە نظرش دربارهٔ قضاوت محسن ترکی چیست گفت: من وارد بحث داوری نمی‌شوم. اما احساس می‌کنم داور می‌خواست توازن برقرار شود و اگر سوتی برائ یک تیم می‌زد، این کار را برائ تیم دیگر هم انجام می‌داد.

یاورزاده همچنین در پاسخ به این پرسش کە آیا امروز در رختکن تیم‌تان دیگر مار نبود گفت: در رختکن ما مار نبود اما عقرب وجود داشت!

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ