باخت راه‌آهن مقابل استقلال / دایی باز هم نتوانست قلعه‌نویی را شکست دهد

به گزارش خبرآنلاین؛ گل دقیقه ۸۲ آرش برهانی همه چیز را به هم ریخت. علی دایی هر برنامه‌ای که برای این مسابقه داشت، با گل آرش برهانی بر باد رفته دید و مجبور شد برنامه تیمش را برای ادامه مسابقه عوض کند. برهانی با این گل، خیال استقلالی‌ها را راحت کرد که می‌توانند بدون استرس مسابقه را تماشا کنند. اما اتفاقی که در دقیقه ۳۵ افتاد، برای استقلالی‌ها اوج استرس بود. خطای پنالتی که در محوطه جریمه استقلال رخ داد، برای راه‌آهن این موقعیت را ایحاد کرد که بازی را به تساوی بکشاند. بهادر عبدی ضربه پنالتی را برای استقلال زد اما مهدی رحمتی توپ را گرفت تا تیم دایی بهترین موقعیت گل خود را از دست بدهد. مسابقه در نیمه اول با همان یک گل آرش برهانی به پایان رسید تا استقلالی‌ها که از ۶ مسابقه اول لیگ تنها ۹ امتیاز گرفته بودند، تنها ۴۵ دقیقه با یک برد فاصله داشته باشند.

در نیمه دوم راه‌آهن باز هم به دروازه استقلال راهی پیدا نکرد اما استقلالی‌ها در دقیقه ۸۲ با گل میثم بائو، تفاضل را به دو گل رساندند تا ۸ دقیقه قبل از پایان مسابقه، جشن پیروزی بگیرند. استقلال این مسابقه را با نتیجه دو بر صفر برد.

 این دهمین رویارویی دایی و استقلال در لیگ برتر بود. دایی با سایپا، پرسپولیس و راه آهن تاکنون ۱۰ بار در لیگ برتر به مصاف استقلال رفته که ۴ برد ، ۳ تساوی و ۳ باخت به دست آورده است. دایی مقابل قلعه نویی هرگز پیروز نشده است. او طی ۷ بار رویارویی با این مربی در لیگ برتر، ۴ باخت و ۳ تساوی بدست آورده است و فقط یک بار در جام حذفی و در ضربات پنالتی (پرسپولیس- سپاهان) موفق به پیروزی مقابل قلعه نویی شد.

استقلال با این برد ۱۲ امتیازی شد اما همچنان در رده دهم جدول قرار دارد و از جایش تکان نخورد. راه‌آهن هم با ۱۲ امتیاز در رده نهم جدول است.

۴۳ ۴۳

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *