باکیفیت‌ترین سواری‌های داخلی معرفی شد

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران آمار کیفی خودروهای سواری تولیدی در شهریورماه را منتشر کرد.

طبق این آمار، نیسان تیانا با ۳٫۲ نمره منفی همچنان رتبه اول رده‌بندی کیفی خودروهای سواری داخلی را در اختیار دارد. رتبه دوم نیز در اختیار نیسان ماکسیما با ۱۴٫۲ نمره منفی است. نیومزدا ۳ نیز با ۱۵ نمره منفی رتبه سوم رده‌بندی کیفی را در اختیار دارد.
اما سوزوکی گراندویتارا با ۱۸٫۸ نمره منفی در جایگاه چهارم رده‌بندی کیفی خودروهای سواری داخلی قرار دارد. رتبه پنجم نیز در اختیار مگان با ۲۱ نمره منفی است. تندر ۹۰ پارس خودرو و تندر ۹۰ ایران خودرو هم مشترکا با ۲۲٫۱ نمره منفی در رتبه ششم رده‌بندی قرار دارند.
رتبه هفتم رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در شهریورماه نیز در اختیار هیوندایی آوانته با ۲۳٫۱ نمره منفی است. ام.وی.ام ۵۳۰ نیز با ۶۰ نمره منفی در رتبه هشتم قرار دارد. لیفان ۶۲۰ نیز با ۶۰٫۸ نمره منفی رتبه نهم رده‌بندی کیفی را به خود اختصاص داده است.
اما رتبه دهم رده‌بندی نیز با ۶۲٫۹ نمره منفی در اختیار پژو پارس خراسان است. پژو ۴۰۵ خراسان نیز با ۶۴٫۴ نمره منفی در رتبه یازدهم رده‌بندی کیفی خودروهای سواری داخلی قرار دارد. رتبه دوازدهم نیز با ۶۵٫۴ نمره منفی در اختیار سمند است.
پژو ۴۰۵ نیز با ۶۶٫۸ نمره منفی در رتبه سیزدهم و تیبا با ۷۳٫۸ نمره منفی در چهاردهم رده‌بندی قرار دارد. رتبه پانزدهم رده‌بندی کیفی نیز با ۷۵ نمره منفی در اختیار ام.وی.ام x33 (تیگو) و رتبه شانزدهم با ۹۵ نمره منفی در اختیار ام.وی.ام ۱۱۰ است.
سایپا ۱۳۱، ۱۳۲ و ۱۳۱ پارس خودرو نیز به ترتیب با ۹۸٫۵، ۱۰۴٫۴ و ۱۰۴٫۷ نمره منفی رتبه‌های هفدهم تا نوزدهم رده‌بندی را در اختیار دارند.


پایگاه خبری تحلیلی اقتصاد آنلاین

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.