با این شماره علیه پیامک های تبلیغاتی شکایت کنید/ تازه ترین اخبار روز آخر نمایشگاه رسانه های دیجیتال

به گزارش خبرآنلاین در ششمین و آخرین روز نمایشگاه رسانه های دیجیتال، از سامانه شکات علیه پیامک های تبلیغاتی رونمایی شد. امیر سیاح مدیر بخش رسانه های غیر اینترنتی نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال در این باره گفت مشترکان تلفن همراهی که محتوای این پیامک های تبلیغاتی برایشان آزار دهنده است می توانند شماره ارسال کننده را به شماره ۱۰۰۰۱۳۱۴ ارسال کنند تا شکایت آنها رسیدگی شود.

سایت رسانه های دیجیتال –سرآمد – نیز نوشت بخش رسانه‌های بر خط نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در روز آخر نمایشگاه شلوغ‌ترین ساعات خودش را طی کرد. بر این اساس بخش رسانه‌های برخط ششمین نمایشگاه و جشنواره رسانه‌های دیجیتال از روزهای ابتدایی نمایشگاه بیشترین مخاطب را به خود اختصاص داد. اجرای نمایش‌های مختلف، کافه دیجیتال، رسانه‌های برخط، هنر مفهومی، برگزاری جلسات نقد و بررسی و غیره از جمله برنامه‌های بخش رسانه‌های بر خط در نمایشگاه ششم بود.

همچنین نرم‌افزار شبیه‌سازی زیارتگاه و حرم ائمه معصومین در بخش بین‌الملل ششمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال توسط شرکت‌های نرم‌افزاری کشور عراق عرضه شد.
به نوشته مهر در روز ششم همچنین مهدی اخوان بهابادی – دبیر شورایعالی فضای مجازی ضمن بازدید از قسمتهای مختلف ششمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از نرم افزار ایرانی پارسه – سفر به تخت جمشید- و بازی ایرانی آنلاین “میراث” رونمایی و از سایت نخستین بازی گروهی ایرانی مبارزه در خلیج عدن بازدید کرد.

گفتنی است سازمان رده بندی سنی بازیهای رایانه ای اسرا (ESRA) اعلام کرد که از ابتدای سال تاکنون ۱۵۵ بازی رایانه ای ایرانی و خارجی رده بندی سنی شده است.

 همچنین حسین واعظیان- دبیر بخش بین الملل ششمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال در مراسم اختتامیه، رسانه های دیجیتال را یکی از کاربردی ترین ابزار تبادل اطلاعات و فرهنگ عنوان و بر بهره گیری از این ظرفیتها در راستای بسط و گسترش ارزشهای فرهنگی تاکید کرد.

۵۶۵۶

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
بازنشر:ممتازنیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *