با یک جناح نمی‌توان کشور را اداره کرد

حسن روحانی در نشستی صمیمی با جمعی از آذری های مقیم تهران گفت: برای پویایی و پایایی نظام سیاسی کشور باید رقابت سیاسی واقعی و صحیح را گسترش داد.

 به گزارش ایسنا، وی تصریح کرد: در چنین شرایط حساسی همه ما باید کدورت‌ها و گلایه مندی‌ها را کنار بگذاریم و به جای نفی و تخریب یکدیگر، باید نشست، گفت‌وگو و نقد سازنده و مفید را حاکم کنیم تا کشور به سمت آبادانی پیش رود . شکایت از یکدیگر تنها می‌تواند مشکلات را افزایش دهد و مردم را مایوس و نا امید کند. وظیفه ما در شرایط کنونی امید دادن به مردم است، البته نباید وعده‌های واهی به نا امیدی منتهی شود.

 رئیس مرکز مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نطام در ادامه با بیان این‌که دولت تدبیر و امید یک دولت فرا جناحی است و از همه سلیقه ها برای اداره و مدیریت کشور استفاده خواهد کرد، گفت: با یک جناح نمی‌توان کشور را اداره کرد و ساماندهی عملکرد های ما ممکن نخواهد بود مگر با استفاده از مدیران با تجربه و نخبگان حتی اگر سلیقه حزبی آن ها مغایر با دولت باشد. دولت تدبیر و امید یک دولت فرا جناحی خواهد بود و از همه سلیقه ها برای مدیریت و پیشرفت کشور بهره خواهد برد.

 رئیس کمیسیون سیاسی – اجتماعی مجلس خبرگان رهبری یکی از مهمترین دغدغه های پیش روی کشور را تغییر و سامان دهی وضعیت اقتصادی دانست و افزود : برای تحقق عدالت نیاز به اقتصادی کار آمد داریم.

 روحانی اظهار کرد : تنها را ه نجات اقتصاد از وضعیت کنونی افزایش روند تولید و حمایت از تولید کنندگان است و در این زمینه دولت باید تنها نقش حامی و تسهیل کننده را ایفا نماید و از دخالت و تصدی گری پرهیز کند . افزایش تولید علاوه بر اشتغال زایی و افزایش رفاه اجتماعی می تواند تورم را نیز کنترل کند.

نوشته با یک جناح نمی‌توان کشور را اداره کرد اولین بار در ممتازنیوز، پورتال جامع آموزشی اطلاع رسانی کشور ، مجله اینترنتی ، خبر ، ورزش ،تکنولوژِی News,Sport پدیدار شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *