برنامه “فرصت برابر” ویژه شب امتحان از شبکه آموزش پخش می گردد

۲۸اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

تهیه کننده برنامه «فرصت برابر» از ویژه برنامه ای برای امتحانات دانش آموزان سال سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی شبکه آموزش سیما، علیرضا سپهرین تهیه کننده برنامه «فرصت برابر» با اعلام این خبر اظهار داشت: برنامه فرصت برابر در فصل امتحانات ویژه امتحانات نهایی دانش آموزان سال سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی با حضور دبیران و کارشناسان از شبکه آموزش پخش می گردد.

وی در ادامه افزود: این ویژه برنامه تا پایان امتحانات دانش آموزان ادامه دارد و دبیران هر روز با توجه به  درسی که روز بعد دانش آموزان امتحان دارند،نکات ویژه متناسب با شب امتحان دروس را ارائه می کنند.

این تهیه کننده بیان داشت: ما در برنامه سعی داریم که با مشاوره توسط دبیران و کارشناسان برنامه به دانش آموزان نکات کلیدی شب امتحان،توصیه های مهم مخصوص شب امتحان،جمع بندی نکات کاربردی و چگونه مطالب درسی مهم و سوالات مهم را مرور کنند و بیشتر بخوانند به دانش آموزان یادآوری کنیم. 

سپهرین ادامه داد:  در این ویژه برنامه دو دبیر حضور دارند و نکات مهم را به دانش آموزان سال سومی و پیش دانشگاهی ارائه می دهند.

وی تصریح کرد: زمان برنامه “فرصت برابر” ویژه شب امتحان تا پایان امتحانات ۳۰دقیقه اضافه شده است و این برنامه به طور زنده از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ از شبکه آموزش پخش می گردد.

تهیه کننده برنامه «فرصت برابر» خاطرنشان کرد:ما در برنامه علاوه بر تدریس و نحوه مطالعه به بحث های مشاوره ای،روانی،انگیزشی،استرس،امید،بخش مربوط به والدین،اعتماد به نفس،خودباوری،هدفگذاری وسلامت روح و روان در شب امتحان را به دانش آموزان و والدین توسط کارشناسان می پردازیم./ی۲


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *