بعد از احمدی‌نژاد رئیس جمهور‌ شدن کار مشکلی است

بعد از احمدی‌نژاد رئیس جمهور‌ شدن کار مشکلی است

جام جم آنلاین: دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اینکه کسی که می‌خواهد نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود باید گفتمان و تیم خود را به مردم معرفی کند گفت: بعد از احمدی‌نژاد رئیس جمهور‌ شدن کار مشکلی است.

حبیب الله عسگراولادی شب گذشته در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که به همت حزب مؤتلفه اسلامی برگزار شد با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و نقش اصولگرایان در این دوره از انتخابات خاطرنشان کرد: همانطور که ما در حزب مؤتلفه بارها اعلام کرده‌ایم  باید انتخابات را یک جشن ملی دانست و  خبرنگاران، مفسران و تحلیلگران باید بدانند که ملت ایران در روز انتخابات در یک جشن ملی شرکت می‌کنند.

وی به شرایط انتخابات یازدهم ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: شرایطی که در انتخابات آتی ریاست جمهوری خواهیم داشت به لحاظ بین‌المللی و منطقه‌ای متفاوت از انتخابات‌های گذشته است.

این چهره شاخص در جریان اصولگرا با اشاره به تلاش های دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی افزود:امروز دشمنان ما همه تلاش خود را برای اجماع جهانی علیه ملت ایران به کار گرفته‌اند و کشورهای استکباری تلاش می‌کنند ملت ایران را متوقف کنند از این رو باید در تصمیم‌گیری‌های خود بیشتر دقت کنیم.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری تأکید کرد: ما مقاومت را از امام و شهدا یاد گرفته‌ایم و در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان مقاومت خواهیم کرد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تصریح کرد: معتقدم بعد از ریاست جمهوری احمدی‌نژاد رئیس جمهور بودن در ایران مشکل شده است، چرا که کسی که از این پس می‌خواهد رئیس جمهور باشد باید به شرایط مسلط باشد و میزان رأی بالایی داشته باشد.

عسگراولادی در خصوص شرایط نامزد اصلح ریاست جمهوری اظهار داشت:رئیس جمهور باید دارای گفتمان باشد و کسی که می‌خواهد نامزد انتخابات شود باید گفتمان و تیم خود را به مردم معرفی کند تا مردم در انتخابات به گفتمان و برنامه های آنها رأی دهند.

به گفته وی،حضور پنج رئیس‌جمهور در دوره‌های گذشته و برگزاری ۱۰ انتخابات ریاست‌جمهور موجب شده که ما تجربیات زیادی را بدست آوریم و بدانیم که بدون گفتمان، برنامه و تیم نمی‌توانیم امیدوار باشیم.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری همچنین از اصولگرایان خواست تا با بررسی برنامه‌ها نامزد اصلح خود را به مردم معرفی کنند.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *