بهروان: ۱۶ تیمی شدن لیگ طرح من بود

۲۶فروردین۱۳،

غلامرضا بهروان اظهار داشت: هفته قبل مصاحبه‌ای با یکی از روزنامه‌های ورزشی در مورد ۱۶ تیمی شدن لیگ انجام دادم که تیتر آن مصاحبه برای برخی از مدیران باشگاه‌ها سو‌ءتفاهم ایجاد کرد در حالیکه من هیچ وقت به مدیران باشگاه‌ها بی‌حرمتی و بی‌احترامی نکرده‌ام و همواره برای آنها احترام قائل هستم.

به گزارش فارس ، وی ادامه داد: ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر طرح من بود و هم اکنون هم از این طرحم دفاع می‌کنم اما این معنایش این نیست که به اشخاصی که نظر مخالف دارند بی‌احترامی کنم. آنها نیز صاحب‌نظر می باشند. مدیران باشگاه‌ها و رسانه‌ها همگی حق اظهار نظر دارند و باید نظرات‌ موافق و مخالف‌شان را بیان کنند اما متاسفانه امیر عابدینی مدیرعامل محترم داماش گیلان بدون آنکه با من تماس بگیرد و در مورد آن تیتر تحقیق کند که آیا اصلا من گفته‌ام دلال‌ها طرفدار ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر می باشند یا نه اعلام کرد بهروان خودش دلال است.

بهروان تصریح کرد: من برای عابدینی به عنوان یک بزرگتر در فوتبال احترام قائل هستم و پاسخش را نمی‌دهم اما من هرگز نگفته‌ام دلال‌ها موافق ۱۸ تیمی ماندن لیگ می باشند بلکه گفتم برایم جالب است که اکنون دلال‌ها نیز در مورد ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر اظهار نظر می‌کنند در حالیکه آنها برخلاف مدیران، رسانه‌ها و اهالی ورزش حق اظهار نظر در این زمینه را ندارند با این حال از تمامی مدیران باشگاه‌ها عذر خواهی می‌کنم اگر جملاتی که گفته‌ام سبب تکدر خاطرشان شده است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه چرا طرفدار ۱۶ تیمی بودن لیگ است، گفت: لیگ با ۱۶ تیم کیفیت بالاتری خواهد داشت و زمانی که لیگ ما با کیفیت‌تر شود تیم ملی هم کیفیت بهتری خواهد داشت. همانطوری که قرار است لیگ یک نیز در یک روند زمانی ۳ ساله به ۱۸ تیم در یک گروه کاهش پیدا کند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *