بهروان: ۸ تیم از لیگ دسته اول سقوط می‌کنند

۲۷خردادماه،

غلامرضا بهروان در مورد دیدار ایران و کره جنوبی، گفت: من هم مثل همه مردم ایران دعا می‌کنم که تیم ملی موفق شود. اگر تیم ملی را وارد حاشیه نکنند و بازیکنان ملی‌پوش ما با تمرکز بازی کنند، کره در خانه‌اش روز سختی را تجربه خواهد کرد البته بازی سختی هم برای ما است.

به گزارش فارس ، وی در مورد زمان آغاز لیگ برتر سیزدهم و اینکه در صورت صعود مستقیم به جام جهانی تعداد تیم‌های لیگ برتر افزایش پیدا می‌کند یا خیر، گفت: لیگ برتر فصل آینده روز ۲۱ تیرماه و با ۱۶ تیم آغاز می‌شود و تعداد تیم‌های لیگ برتر افزایش پیدا نمی‌کند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد تعداد تیم‌های سقوط کننده از لیگ برتر در فصل آینده، گفت: در پایان لیگ سیزدهم دو نیم تیم از لیگ برتر به دسته یک سقوط می‌کنند و دو نیم تیم نیز از لیگ دسته اول صعود خواهند کرد.

بهروان در مورد وضعیت تیم‌های صعود کننده و سقوط کننده از لیگ دسته یک، گفت: لیگ دسته اول در یک پروسه سه ساله به ۱۸ تیم در یک گروه تبدیل می‌شود. البته فصل آینده لیگ دسته اول با ۲۶تیم یعنی در دو گروه ۱۳ تیمی برگزار می‌شود. در پایان مسابقات نیز هشت تیم از دو گروه سقوط می‌کنند و فقط ۴ تیم از لیگ دسته دوم به لیگ دسته یک صعود خواهند کرد.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ