بیل گیتس: کاربران نا امید از آیپد به سوی سرفیس می آیند

۱۷اردیبهشت،  فاوا نیوز : آیا شما حاضرید آیپد خود را کنار بگذارید و تبلت سرفیس را در دست بگیرید؟ بیل گیتس پیس‌بینی می‌کند که شما این کار را خواهید کرد!

رییس مایکروسافت در مصاحبه با CNBC گفت: اعتقاد دارد کاربران آیپد اپل، از سیستم خود ناامید شده و راه حل را در این یافته اند که تبلت سرفیس مایکروسافت بخرند که هم کیبورد دارد و هم آفیس.

به گزارش فاوا نیوز از خبرآنلاین، بیل گیتس با توجه به کاهش ارزش سهام اپل در بازار تاکید کرد که کاربران تبلت اپل دچار مشکل شده چرا که پیشنهادات اپل در برابر درخواست کاربران با محدودیت روبرو شده است.

موسس مایکروسافت در عین حال گفت آنها سعی کرده‌اند با ویندوز ۸ بازار تبلت که در انحصار آی پد اپل است را تغییر دهند و بسیاری از کاربران اپل در این بین از دستگاه خود ناامید شده‌اند چرا که آنها نمی‌توانند تایپ کنند، آنها نمی‌توانند داکیومنت بسازند و ما در مایکروسافت با تبلت سرفیس که کیبورد نیز دارد، این کار را برای کاربران آسان کرده‌ایم و آفیس را در اختیارشان گذاشته‌ایم و آنچه آنها از یک پی سی انتظار دارند را در یک تبلت خلاصه کرده و به آنها عرضه کرده ایم.

بیل گیتس گفت هم iOS و هم آندروید بدنبال داشتن آفیس می باشند تا بتوانند پلتفورم قابل قبولی به کاربران خود عرضه کنند و این دقیقا چیزی است که نقطه تلاقی منافع مایکروسافت به آنهاست و ویندوز را در جنگ با اپل و گوگل می اندازد.

به گفته بیل گیتس آوردن آفیس به این پلتفورم‌ها یعنی محکم کردن جای پای اپل و گوگل در بازار و تضعیف سرفیس مایکروسافت!

به همین خاطر وی ضمن اخطار به سرمایه گذاران در بازار سرمایه با توجه به سقوط ارزش سهام اپل، از آنها خواست به نرخ بهره هنگام خرید سهام این شرکت‌ها در درازمدت توجه لازم داشته باشند.

گفتنی است تا سال ۲۰۱۷ بر اساس پیش بینی NPD تعداد تبلت در مقایسه با لپ تاپ شش بر یک خواهد شد و مایکروسافت علاقمند است بازیگر صحنه تبلت نیز باشد.
فاوا نیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *