بیمارستان ها چشم انتظار جبران هزینه های خود از سوی دولت/منابع مالی بیمه ها هر چه زودتر تامین شود

۳۰م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است
ممتاز نیوز: دولت باید به قول هایی که برای جبران هزینه های بیمارستان ها داده عمل کرده و آن را از طریق بیمه به بیمارستان ها بپردازد.

امامی رضوی معاون درمان وزارت بهداشت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران  با بیان اینکه با بیمه ها مشکلی نداریم ولی بیمه ها در تامین منابع مشکلاتی دارند که امیدواریم دولت آن را تامین نماید اظهار کرد: به هر حال کشور در شرایط ارائه خدمت دشوار نیز به ارائه خدمات با کیفیت در بیمارستانها توجه دارد .

وی با اشاره به اینکه هزینه ها افزایش داشته و بیمه ها هم در تامین منابع دچار مشکل می باشند افزود: امیدواریم دولت به قول هایی که برای جبران هزینه های بیمارستان ها داده عمل نموده و از طریق بیمه و یا به طور مستقیم به بیمارستان ها بپردازد .
وی یادآور شد:بر اساس  زیرساخت های دیده شده در برنامه پنجم باید جبران خدمات برای اشخاص در نظر گرفته شده و جبران خدمات پزشکان تامین شود ، که در این عرصه زیرساختهای دیگری نیز دیده شده که لازم است اجرایی شوند.

معاون درمان وزارت بهداشت در پایان خاطرنشان کرد: تعرفه بخش خصوصی باید به بخش دولتی نزدیک شود تا گرایش به بخش خصوصی کمتر شده و اشخاصی که در هر دو بخش کار می کنند میزان درآمد نسبتا برابری داشته باشند.

منبع: ممتاز نیوز
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *