تبعید یک میمون سیگاری به جزیره‌ای دوردست برای ترک سیگار

تصویر تزیینی است

دیده بان حقوق حیوانات: مقامات یک باغ وحش در اندونزی یک اورانگوتان سیگاری را به جزیره‌ای دور دست منتقل کردند تا عادت بد سیگار کشیدن را ترک کند.

به گزارش فارس به نقل از ریانووستی، مسئولان باغ وحش اندونزی اورانگوتانی بنام “توری” را از باغ وحش اندونزی به جزیره دوردستی بردند تا این حیوان بتواند سیگار کشیدن را ترک کند.

براساس این گزارش، مراجعان به باغ وحش با وجود ممنوعیت، سیگارهای روشن را به داخل قفس “توری” پرتاب می کردند. توری با تقلید کردن از انسان ها شروع به سیگار کشیدن کرده و بتدریج دچار این عادت مضر شد.

“هاردی باکتیانتونو” مدیر مرکز حمایت از اوراگوتان ها می گوید: “باغ وحش اندونزی از رفتار برخی از مراجعان خود رنج می برد. با وجود اینکه در اینجا تابلوهایی نصب شده که رویشان  نوشته شده ایجاد مزاحمت برای حیوانات از جمله غذا دادن و سیگار دادن به آنها ممنوع است اما گردشگران این مقررات را نقض می کنند.

براساس این گزارش، به دلیل عدم رعایت مقررات، حالا مراجعان از فاصله دور اورانگوتان را تماشا خواهند کرد. محل جدید زندگی توری در فاصله ۱۵ متری از تماشا گران قرار دارد و دیگر هیچ چیزی سلامتی وی را تهدید نمی کند.

_________________________

ترک سیگار اورانگوتان ۱۵ ساله پس از ۱۰ سال

اخراج اورانگوتان سیگاری از باغ‌وحش/ تصویری

شامپانزه سیگاری نجات یافت

داستان غم انگیز شامپانزه هایی که پس از ۳۰ سال اسارت آفتاب را دیدند!!!

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *