تجلیل ازورزشکاران و مدال‌آوران‌المپیک

جام جم آنلاین: رییس جمهور از ۳۳ نفر از ورزشکاران و مدال‌آوران ورزش کشور در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن و مربیان آنها تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد شامگاه امروز(شنبه)، در آیین تجلیل از ورشکاران و مدال‌آوران بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن که با حضور قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، مربیان و روسای فدراسیون های ورزشی، علی آبادی رئیس کمیته ملی المپیک، چمران رییس شورای شهر تهران و عباسی وزیر ورزش و جوانان و جمعی از جوانان علاقمند به ورزش در سالن بزرگ کشور برگزار شد، از ۳۳ نفر از مدال‌آوران و مربیان ورزش کشور در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن با اهدا جوایز آنان و لوح تقدیر، تجلیل کرد.

براساس مقررات تدوین شده به مدال آوران طلایی بازی‌های المپیک ۲۰۰ سکه طلا، نشان نقره ۱۵۰ سکه و مدال برنز ۱۰۰ سکه از سوی وزارت ورزش و جوانان اهدا خواهد شد.

کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران با ۴ طلای سوریان، نوروزی، رضایی، سلیمی، ۵ نقره‌ی انوشیروانی، نصیرشلال، حدادی، گودرزی و باقری معتمد در کنار ۳ مدال برنز رستمی، لشگری و قاسمی، توانست بهترین نتیجه‌ی تاریخ ورزش کشور در این رقابت ها را رقم بزند.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.