تخفیف بیمه موتورسوارن از حرف تا عمل!

تخفیف بیمه موتورسوارن از حرف تا عمل!

تخفیف بیمه موتورسوارن از حرف تا عمل!

ممتازنیوز: مدیر عامل صندوق تامین خسارت های بدنی چندی پیش خبری خوش برای موتورسیکلت سواران به ارمغان آورد که امید می رفت با اجرای آن دیگر نگران عدم پوشش بیمه ۷ میلیون موتور سیکلت در کشور نباشیم.

علی رغم آنکه در خبر مصاحبه رضا جعفری درباره بیمه موتورسیکلت سواران گفته شده بود شرکت های بیمه ایران، دانا، البرز، توسعه، سینا، ما ، پاسارگاد، میهن، کارآفرین، سامان و پارسیان ، تخفیف پنجاه درصدی را برای ارایه پوشش بیمه این گروه تقبل کرده اند، اما این خبر تنها بر روی کاغذ باقی ماند و در عمل به مورد اجرا گذاشته نشد.
در حال حاضر تخفیف بیمه موتورسیکلت سواران نه تنها اجرایی نشده بلکه برخی شرکت ها با زیرکی خاص خود از اجرای آن طفره می روند، اما در ظاهر مشکلی با اجرا مصوبه بیمه مرکزی ندارند.
در صنعت بیمه دو رفتار با این مصوبه یا بهتر بگوییم موتورسیکلت سواران اجرا می شود: دسته اول به نمایندگان خود گوشزد کرده اند از پذیرش موتورسکیلت جهت بیمه ثالث خودداری کنید و یا حتی المقدور فقط موتور صفر کیلومتر را بیمه کنید.
به نوشته سایت پولی مالی، دسته دوم شرکت هایی هستند که نام خود را تبلیغاتی هم که شده باشد دوست دارند در همه امور بیمه مرکزی درج نمایند و به نوعی به بیمه مرکزی بگویند ما تابع شما هستیم اما کافی است موتورسیکلت خود را برای بیمه نزد آنها ببرید. اما در این شرکت ها نه تنها از بخشودگی جرایم خبری نیست بلکه آنچه نمایان است قیمت گران بیمه نامه ها است که گاهی از قیمت خود موتورسیکلت نیز فراتر می رود.


پرشین خودرو | RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *