تغییر ۶ ساعته در یک پرواز و بی‌اطلاعی مسافران

در حالی که مسافران پرواز چارتر تهران – مشهد آتا ۸ صبح امروز در فرودگاه تهران حاضر شده بودند، اما این پرواز بدون اطلاع رسانی آژانسهای مربوطه به ۱۴ امروز تغییر یافته بود.

پرواز چارتر تهران – مشهد شرکت‌ هواپیمایی آتا قرار بود، صبح امروز مسافران را به مقصد مشهد جابجا کند، اما این جابجایی با تغییراتی مواجه شده و حاشیه‌هایی به همراه داشت.

یکی از مسافران این پرواز در این باره گفت: قرار بود پرواز چارتر تهران – مشهد شرکت هواپیمایی آتا ساعت ۸ صبح امروز مسافران را به سمت مشهد مقدس جابجا کند، اما زمانی که مسافران وارد فرودگاه شدند، با کمال تعجب متوجه شدند که در آن ساعت چنین پروازی اصلاً وجود ندارد.

وی با بیان اینکه این پرواز حدود ۱۴۰ مسافر داشت، تصریح کرد: همه مسافران در فرودگاه سرگردان بودند و هیچ مقام مسئولی پاسخگو نبود تا اینکه کار به بحث و جدل کشیده شد.

این مسافر ادامه داد: با همکاری حراست فرودگاه برخوردها و بحث‌ها بین مسافران و مسئولان آتا فیصله یافت و مسئولان این شرکت هواپیمایی سعی کردند مسافران را قانع کنند.

وی ادامه داد: برخی از مسافران که کار ضروری داشتند، از طریق هواپیماهای دیگر ایرلاین‌ها بلیت تهیه کرده و به سمت مشهد رفتند و بقیه مسافران هم منتظر شدند، تا با پرواز جایگزین جابجا شوند که ظاهراً بالاخره این مسافران با پرواز ساعت ۱۴ امروز آتا به سمت مشهد جابجا شدند.

افصحی، یک مقام مسئول آتا در این باره گفت: به دلیل وجود برخی تعمیرات در فرودگاه تبریز ساعت پرواز‌ها در تبریز کمی جابجا شده و تغییراتی داشته است.

افصحی با بیان اینکه پرواز تهران – مشهد ۸ صبح امروز آتا چارتر بوده است، گفت: این شرکت هواپیمایی از ۲ روز قبل به آژانس‌های فروش بلیت اعلام کرده بود که ساعت پرواز مذکور به دلیل تغییر ساعات پروازی در تبریز، به ساعت ۱۴ امروز تغییر یافته است، اما ظاهراً آژانس این مورد را به مسافران اطلاع نداده بودند.

وی با بیان اینکه مسئولیت اطلاع‌رسانی به مسافران در این گونه پرواز‌های چارتری برعهده آژانس‌ها است، گفت: برخی مسافران صبح امروز از طریق پرواز ایرتور به سمت مشهد منتقل شدند و بقیه هم در ساعت ۱۴ امروز از طریق هواپیمای آتا به مشهد منتقل شدند.

وی ضمن عذرخواهی از مسافران این پرواز خاطرنشان کرد: آژانس‌ها باید از قبل اطلاع‌رسانی را در مورد تغییر ساعت این پرواز به مسافران انجام می‌دادند.
۳۹۳۹

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *