تندترین پیتزای دنیا

گردآوری توسط گروه خبرها ممتازنیوز

تندترین پیتزا ی دنیا – این پیتزا به نام “تند آتشین” شناخته می گردد و البته با توجه به تحقیقات کارشناسان گینس والبته تحقیقات پزشکی سه برابر از اسپری های پلیس تند است و تا به حال پیتزا به این تندی ساخته نشده است……

افراد بسیاری می باشند که علاقه خاصی به غذاهای تند دارند و معمولا در رستوران ها غذاهای تند را سفارش می دهند اما یک رستوران به تازگی پیتزایی درست کرده است که به عنوان تندترین در دنیا شناخته می گردد.

این پیتزا به نام شناخته می گردد و البته با توجه به تحقیقات کارشناسان گینس والبته تحقیقات پزشکی سه برابر از اسپری های پلیس تند است و تا به حال پیتزا به این تندی ساخته نشده است.

 

 

این پیتزا به وسیله سرآشپز یک رستوران کوچک در انگلستان درست شده است و البته پس از اعلام این موضوع رستوران آن ها کمی رونق گرفته است.

او همچنین می گوید تا به حال ۱۳۰۰ نفر این پیتزا را سفارش داده اند اما تنها ۹ نفر توانستند آن را تا به انتها بخورند که این این تنها ۰٫۱ درصد از کل چالشی است که این پیتزا به همراه خودش وارد رستوران ها کرده است.

یکی از اشخاصی که توانسته بود دو تکه از این پیتزا را بخورد گفت: من دیگر این کار را تکرار نخواهم کرد چرا که ۱ ساعت بعد از خوردن این پیتزا نیز از چشمانم آب سرازیر بود.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *