تنیسور های نوجوان ایران نایب قهرمان آسیا شدند

۸ م دیماه ،

تنیسورهای نوجوان ایران با قبول شکست مقابل تیم امارات بر سکوی دوم مسابقات قهرمانی تنیس تیمی آسیا ایستادند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مسابقات قهرمانی تنیس تیمی آسیا در رده سنی زیر ۱۴سال به میزبانی کشور قطر برگزار شد و ایران با پیروزی بر قطر، پاکستان،‌ بحرین، عربستان و شکست از امارات نایب قهرمان شد.

ایران با ترکیب آرمین رستمی، آرمان جلیلی و محمد کارگران در اولین دیدار خود به مصاف تیم قطر رفت که در پایان با نتیجه سه بر صفر موفق شد میزبان این رقابت ها را از پیش رو بردارد.

در دومین دیدار نیز ملی پوشان با نتیجه دو بر یک از سد تیم پاکستان گذشتند و در سومین دیدار تیم بحرین را با نتیجه‌ی مشابه دیدار اول شکست دادند تا با کسب سه پیروزی متوالی به عنوان تیم اول از گروه خود به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.

تنیسورهای نوجوان ایران در مرحله نیمه نهایی با تیم ملی عربستان به رقابت پرداختند و با توجه به اینکه در این مسابقه دیدارهای انفرادی را به سود خود به پایان رسانده بودند، دیدار دو نفره برگزار نشد و نمایندگان ایران با کسب نتیجه دو بر صفر راهی مرحله فینال شدند اما در مرحله نهایی بازی را با نتیجه دو بر صفر به تیم ملی امارات واگذار و به مقام نائب قهرمانی اکتفا کردند.

در گروه A تیم های قطر دو، عربستان، امارات و لبنان حضور داشتند و در گروه B ملی پوشان ایران با تیم های قطر یک، پاکستان وبحرین هم گروه بود.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *