توصیه انتخاباتی فرمانده مرزبانی ناجا

۱۷م دیماه ،

فرمانده مرزبانی ناجا ضمن تاکید بر حضور پرشور در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده، از مرزداران خواست ضمن پرهیز از واردشدن به جریانات سیاسی، با بصیرت و هوشمندی فرد مورد نظر را انتخاب کنند.

به گزارش ممتازنیوز، سردار حسین ذوالفقاری در گفت‌وگو با ایسنا، روحیه تبعیت از ولایت‌فقیه در بین مرزداران را امری حیاتی برشمرد و گفت: با تبعیت از ولایت فقیه و ایمان قلبی به ماموریت‌ها و پایبندی به منشوراخلاقی می‌توان وظایف را به درستی انجام داد و همین امر برائ ایستادگی در مقابل دشمن کافی است.

وی با بیان اینکه تذکراتی برائ تحقق هدف عالی مرزبانی ابلاغ شده است، گفت: حضور نیروهای فرامنطقه‌ای در کشورهای افغانستان و پاکستان تهدیداتی را به همراه داشته است کە این امر نیازمند هوشیاری و تلاش بیشتر فرماندهان و نیروهای مرزبانی است.

موادمخدر جزو شش تهدید مهم بشریت است

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به خطرات گسترش احتمال موادمخدر در جهان، این مواد را جزو شش تهدید مهم بشریت برشمرد و گفت: توانایی مرزبانی در کنترل مرزها باید تمامی قاچاقچیان را ناکام بگذارد.

ذوالفقاری با تاکید بر حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، از مرزداران خواست ضمن دوری از واردشدن در جریانات سیاسی، با بصیرت و هوشمندی فرد مورد نظر را انتخاب کنند و این برهه از زمان را نیز همچون قبل با سربلندی پشت سر بگذارند.

وی همچنین با اشاره به سفری کە به سیستان و بلوچستان داشته است، به ایسنا‌ گفت: فرماندهان و معاونان مرزبانی باید نظارت ستادی را برائ انجام هر چه بهتر وظایف و طی کردن مسیر رو به جلو مفید بدانند.

باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ