تولید تیبا فول آپشن در سایپا کاشان

تولید تیبا فول آپشن در سایپا کاشان تیبا EX (فول آپشن) بصورت تولید آزمایشی در شرکت تولید خودرو سایپا کاشان با همکاری شرکتهای سایپا، مرکز تحقیقات و سازه گسترتولید شد. مهندس محمد آزادی رئیس اداره مهندسی مونتاژ سایپاکاشان ضمن اعلام این خبر افزود: با اجرای این طرح آزمایشی و با تولید خودرو تیبا تیپ EX ، گام بلند دیگری در مسیر متنوع شدن تیپ های مختلف تیبا برداشته شد. وی مزیت های این تیپ نسبت به مدل SX را در حوزه تزئینات داخلی و بیرونی و در راستای ایجاد رفاه مناسب برای راننده و سرنشینان و نیز زیبایی بیشتر این خودرو دانست و تصریح کرد: برقی شدن آیینه های جانبی و شیشه بالابرهای عقب و آلومینیومی شدن رینگ های تایر که تأثیر بسزایی در جذابیت ظاهری خودرو دارد می تواند موجب رضایتمندی بیشتر مشتریان شود. گفتنی است واحد مهندسی سایپا کاشان با پیگیری روند تأیید قطعات خاص این پروژه و با برنامه ریزی منظم و هماهنگی بین واحدهای مختلف کیفیت، تولید ، برنامه ریزی و لجستیک توانست این مرحله از تولید در فازEP را با موفقیت پشت سر گذاشته و در صدد است پس از طی سایر مراحل تولید آزمایشی و تأئید نهائی قطعات آن، هر چه زودتر این مدل از خودروی تمام ایرانی تیبا را به مرحله تولید انبوه رسانده و در اختیار مشتریان قرار دهد.
اخبار خودرو – فروش اقساطی خودرو

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. عاصف حبيبي گفت:

    باسلام خسته نباشید قیمت تیبا EX دوگانه چند است ومن تیبا دوگانه پیش فروش ثبت نام کردم میخواستم بدونم پلاک ما نداریم باید تعویض پلاک بریم یا اینکه شرکت همراه خودرو پلاک به ما تحویل میدهد.
    باتشکر حبیبی

  2. مجید گفت:

    من نفهمیدم بالاخره قیمت تیبا۲ چند شده ضمنا عکسهایی هم ازاین محصول که از داخل وبیرون ندیدیم درحالی که شرکتهای خارجی تبلیغات همجوره میکنن از همه مهم تر اینکه حق انتخاب رنگ خلاصه همه جوره مشتری تعیین میکنه شرکتهای تولید داخل ازموضع قدرت با مشتری رفتار میکنن درحالی که مردم درهمه کشورهای دیگر ولی نعمت شون هستن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *