تونی اولیویرا : هیچ تماسی با تراکتوری ها نداشتم/ اگر برگردم به خاطر هواداران می آیم نه پول

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – مجید جلالی به رفتن از تراکتورسازی نزدیک می گردد . او درحالی آماده رفتن است که گمانه زنی ها برای جانشین او قوت می گیرد.

میلاد امیروفا: پس از استعفای مجید جلالی سرمربی تیم تراکتورسازی، واکنش های بسیاری از سوی هواداران تراکتورسازی انجام شد که اکثر آنها خواستار برگرداندن تونی اولیویرا سرمربی محبوب فصل قبل این تیم را داشتند. اما شایعاتی مبنی بر درخواست دو برابر قرار داد فصل قبل توسط تونی انتشار یافت. از این رو مصاحبه ای با تونی اولویرا ترتیب دادیم تا دربارهٔ اصل موضوع خبردار شویم.

آقای تونی سال نو را به شما تبریک می گویم. هواداران بسیار پیگیر شما می باشند و این روز ها صحبت های بسیاری دربارهٔ شما انجام می گردد

من هم به تمام هواداران تراکتورسازی سال تازه را تبریک می گویم و برای همه آنها در سال تازه آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که تیمشان تراکتورسازی را همواره در بهترین جایگاه ها ببینند.

گفته می گردد مسئولان تراکتورسازی با شما صحبت کرده اند که به تراکتورسازی برگردید.

از زمانی که تبریز را ترک کرده ام هیچ یک از مسئولان باشگاه مذاکره و تماسی با من نداشته اند و تمامی اینها کذب است.

اما گفته می گردد شما مبلغی را هم جهت بازگشت به تراکتورسازی پیشنهاد دادید!

اگر روزی به تراکتورسازی برگردم فقط و فقط به عشق هواداران و مردم به این تیم باز خواهم گشت نه به خاطر پول ! من عاشق هواداران هستم و این عشق برای من از هر چیزی مهمتر است.

می گویند دو برار قرار داد فصل پیش را برای بازگشت خواسته اید

همه اینها کذب محض است. من حتی قرار داد فصل قبل خود را به طور کامل نگرفته ام. همچنین قرار داد من در فصل قبل کمتر از مقداری است در بعضی رسانه ها گفته می گردد.

صحبتی با هواداران دارید؟

به همه آنها می گویم که آنها همواره در قلب من می باشند و عاشقانه آنها را دوست دارم. دوست دارم که دوباره آنها را از نزدیک ببینم.

۴۱۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ