تیم ملی هندبال بانوان ایران دومین برد خود در آسیا را هم کسب کرد

ملی‌پوشان هندبال زنان ایران در دومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا، ازبکستان را از پیش رو برداشتند.

تیم ملی هندبال بانوان ایران دومین برد خود در آسیا را هم کسب کرد

به گزارش ممتاز نیوز، ازبکستان دومین حریف تیم ملی‌ هندبال زنان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا کره جنوبی بود که ملی‌پوشان ایران در این دیدار با نتیجه ۳۵ بر ۳۲ مقابل این تیم به برتری رسیدند. 

هندبالیست‌های ایرانی در این رقابت‌ها با هند، ازبکستان، استرالیا و کره جنوبی همگروه هستند. این دومین برد تیم ملی ایران در این مسابقات است، آنها روز گذشته مقابل هند با نتیجه ۴۳ بر ۳۵ هم به برتری رسیده بودند. 

ملی‌پوشان ایران باید در سومین دیدار خود از این رقابت‌ها یکشنبه ۶ آذر ساعت ۸:۳۰ مقابل استرالیا به میدان بروند.

مینا وطن‌پرست، هانیه لک، فاطمه مریخ، ملیحه یغمایی‌پور، نوریه عباسی، عطیه شهسواری، مبینا حسن‌نژاد، الناز یحیوی‌پور، راحله اعتمادی پور، محدثه شبانی، مائده عشاقی، حدیثه نوروزی، حانیه کریمی، آرزو کیانی آرا، شهرزاد نصوحی، زهرا فقیهی، ستاره رحمانیان، الناز قاسمی و آرزو محمدی ۱۹ ملی‌پوش ایران در این مسابقات هستند.

خدیجه قانع و مریم فخری به عنوان مربی، غلامعلی اکبرآبادی به عنوان مدیر فنی، محبوبه دهقان به عنوان سرپرست و اکرم حبیب‌لو به عنوان فیزیوتراپ تیم ملی را در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی می‌کنند.

تیم ملی هندبال زنان ایران با حمایت باشگاه‌ فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق عازم رقابت‌های قهرمانی آسیا شده است.

نوزدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا و انتخابی قهرمانی جهان ۲۰۲۳ از ۳ تا ۱۳ آذر به میزبانی اینچئون کره جنوبی در حال برگزاری است.در این مسابقات پنج سهمیه قهرمانی جهان توزیع می‌شود. 

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *