جان باختن ۲ نفر در محل فیلم‌برداری سریال «سلمان فارسی»

فرو ریختن آوار در محل فیلمبرداری سریال «سلمان فارسی» در شمال شاهرود جان دو هنرور را گرفت.

جان باختن ۲ نفر در محل فیلم‌برداری سریال «سلمان فارسی»

به گزارش ممتاز نیوز، احسان ناظم بکایی، روابط عمومی سریال «سلمان فارسی» ضمن تایید این خبر درباره جزئیات حادثه توضیح داد: حوالی ظهر امروز پنجشنبه ـ ۱۰ اسفندماه ـ متاسفانه بر اثر فرو ریختن آوار که مربوط به پلِ بازسازی شده بوده است، در محل فیلمبرداری سریال «سلمان فارسی» در منطقه شمال شاهرود دو نفر جان باختند و چهار نفر مصدوم شدند.

به گفته وی هر شش نفر آسیب دیده در این حادثه، هنرور بوده اند و افراد مصدوم که به چهار تن می رسند به بیمارستانی در شاهرود منتقل شده و تحت درمان هستند.

بر اساس این گزارش، حسین طاهری، تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» در دی ماه امسال در گفت وگویی اعلام کرده بود که گروه سازنده سریال تا پایان زمستان ۱۴۰۲ در شاهرود خواهند ماند تا از فضای زمستانی منطقه برای پیشرفت صحنه‌های متنوع داستان استفاده ببرند. او تاکید کرده بود: تمام بناهای ساخته شده برای سریال «سلمان فارسی» با پی‌ریزی مناسب، مواد و مصالح ماندگار ساخته شده تا به عنوان یادگاری ارزشمند برای آیندگان باقی بماند.

طاهری با ابراز امیدواری برای پایان فیلمبرداری فصل ایران باستان در عرض ۱۸ ماه آینده، گفت: طبق جمع‌بندی انجام شده با سازمان یک سال و نیم آینده، مشغول فیلمبرداری فصل ایران باستان خواهیم بود و سپس فیلمبرداری فصل پایانی یعنی حجار را آغاز خواهیم کرد.

انتهای پیام/


فرهنگ و هنر
تلویزیون

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.